پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

قیمت خودرو؛ حق با کیست؟

از یک طرف کمپینی شکل گرفته است که قیمت بالای خودرو را اجحاف به حق مصرف کننده می داند و در طرف دیگر، خودروسازی است که می گوید تولید با این قیمت ها به صرفه نیست.

کلاف سردرگم خودروسازی در ایران

مشکل زیربنایی صنعت خودرو در ایران وضعیت مالکیت شرکت‌های خودروسازی و آرایش آن‌هاست. شرکت خودروسازی که مالک قطعه ساز است و متقابلاً قطعه‌سازی که مالک خودروساز است، حلقه‌ی انحصاری در زنجیره تأمین ایجاد می‌کند و به راحتی با دو آفت خودروهای کشور ما یعنی کیفیت پایین و قیمت تمام‌شده بالا کنار می‌آید

خط تولید 3 خودروی جدید راه‌اندازی شد

مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل با بیان این‌که سال آینده نیز پنج محصول جدید عرضه خواهد شد تصریح کرد: یک محصول ون، کشنده فوتون، کامیونت، مینی بوس و اتوبوس مفصلی تولید خواهد شد.

احتمال توقف تولید برخی خودروهای داخلی

دبیر انجمن خودروسازان ایران اظهار کرد: اصرار سازمان ملی استاندارد بر تجهیز خودروهای داخلی به دو کیسه هوا موجب توقف تولید برخی از این خودروها خواهد شد.

وضعیت تولید خودروهای دوگانه‌سوز در کشور

تولید انواع خودروی سواری دوگانه‌سوز در کشور 11.66 درصد کاهش یافته است.

کدام خودروسازان افت تولید داشته‌اند؟

تولید انواع خودرو در دو شرکت کرمان موتور و خودروسازی راین در شهریورماه امسال به صفر رسیده است.

تولید ۳ خودروی ملی تا سال ۹۵

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد، ایران خودرو برای رقابت در بازارهای بین المللی تا سال ۱۳۹۵ سه محصول با طراحی داخلی و یک محصول مشترک با خودروسازان معتبر تولید خواهد کرد.

جدیدترین آمار تولید خودرو در ایران

تولید انواع خودرو در کشور در تیرماه امسال 30.6 درصد و در چهار ماهه نخست امسال 46.3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

جدیدترین آمار تولید خودرو در ایران

در این مدت تولید انواع خودروی سواری نیز با افت 35.7 درصدی از 73 هزار و 362 دستگاه در خرداد ماه سال گذشته به 47 هزار و 146 دستگاه کاهش یافته است.

نوستالژی ایرانیان همچنان «پیکان» تولید می‌کند

نوستالژی پیکان به عنوان اولین خودروی پرتیراژ داخلی چنان در ذهن ایرانیان باقی مانده که هر از چند گاهی شایعه تولید مجدد آن به گوش می‌رسد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.