RQ170 ایرانی بمب‌افکن می‌شود

بنا بر اطلاعات کسب شده، سپاه پاسداران قرار است بر خلاف آمریکایی ها که از این هواپیما در حوزه اطلاعاتی و شناسایی استفاده می‌کنند، آن را در حوزه رزمی و به عنوان یک هواپیمای بمب افکن علیه ناوهای آمریکایی بکار بگیرد.

نباید نیازمندی‌های کشور به مذاکره گره بخورد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: من همواره طرفدار ابتکار در سیاست خارجی و مذاکره بوده و هستم و توصیه همیشگی من به مسئولان این بوده که در سیاست خارجی و مبادلات بین المللی هرچه تلاش و ابتکار وجود دارد به کار بندند اما نباید نیازمندی های کشور و برخی مسایل همچون تحریم ها، به مذاکره گره زده شود.

فیلم: مستند کابوس کرکس‌ها

در «کابوس کرکس‌ها» یکی از سناریوهای ایران برای پاسخ به گزینه‌ی حمله‌ی نظامی ایران به تصویر کشیده است و با استناد به سخنان رهبر معظم انقلاب که اگر غلطی از آنها سر بزند «حیفا و تلآویو را با خاک یکسان خواهیم کرد»، حمله ایران به اسرائیل و ناوهای آمریکایی را شبیه‌سازی کرده است.

سخنرانی روحانی «ثریا» را لغو کرد

مستند کابوس کرکس ها ساعت 18 روز جمعه و برنامه زنده تلويزيوني ثريا با موضوع صنايع پهپادي کشور در ساعت 23 روز جمعه از شبکه يک سيما پخش مي شود.

فیلم: تیزر مستند «کابوس کرکس‌ها»

ر اين مستند به ابعاد ديگري از شخصيت مهندس سعید قاسمی از فعالان فرهنگي رسانه اي کشور در پيشرفت هاي فناوري پهپاد اشاره خواهد شد که تاکنون از اين بعد مطرح نشده است.

فیلم: جدیدترین پهپاد تهاجمی ایران

جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین ساخت ایران با نام «حماسه» بر فراز آسمان پرواز کرد.

مهمترین ویژگی‌های پهپاد حماسه

معاون تحقیقات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه پهپاد بومی «حماسه» هفته جاری با حضور مقامات ارشد کشور رونمایی می‌شود، گفت: جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین که مداومت پروازی بالاتری نسبت به پهپادهای تولید شده قبلی دارد در ارتفاع بالا طراحی شده است.

رونمایی از جدید‌ترین پهپاد کشور

سردار وحیدی از رونمایی جدید‌ترین پهپاد بومی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ما امروز یکی از خودکفا‌ترین نیروهای مسلح را در جهان داریم و در مجموعه وزارت دفاع هر آنچه که مورد نیاز نیروهای مسلح کشور است را تولید می‌کنیم.

نمایش پهپاد جدید پدافند هوایی در رژه ارتش

«سریر» جدیدترین پهپاد رادار گریز ساخت پدافند خاتم در رژه روز ارتش رونمایی شد.

اعتراض مردم آمریکا به شرکت‌های سازنده پهپاد

ساکنان منطقه سن دیه گو در اعتراض به ساخت و استفاده از پهپادها مقابل منزل مدیر یکی از بزرگترین شرکت‌های ساخت پهپاد تظاهرات کردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.