عصبانیت و توهین رئیس جمهور در جواب انتقادات

استاد حسن رحیم پورازغدی: روحانی گفته چند نفر به جلسات شورای انقلاب فرهنگی نیایند!/ رئیس‎جمهور انتقادات را با عصبانیت و توهین جواب می‌دهد

رفسنجانی منتقدینش را چگونه توصیف می‌کند؟

آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد، در ادامه اهانت‌های خود به منتقدانش، درباره پایان جنگ تحمیلی و موضوع “جام زهر” گفت که “حالاآدم‌های تازه وارد نمی‌فهمند و درباره قطعنامه می‌گویند که جام زهر به امام نوشاندند.”

دلیل اهانت مرعشی و هاشمی به مخالفانشان

هرچند چنین اظهارنظرهای عجیب و “بی‌شرف” خواندن هواداران یک رقیب سیاسی را حتی در ادبیات جوامع نزدیک به انسان‌های اولیه نیز شاید به سختی بتوان یافت، با این حال این اولین توهین یک شخصیت‌ سیاسی در این جناح نیست. پیش از این نیز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مخالفان سیاسی خود را به قصد تحقیر، “روستایی” خطاب کرده بود.

عکس:اقدام غیراخلاقی شبکه خبر!

عدم پذیرایی از کارتن خواب مهمان شبکه خبر و پذیرایی از سایر مهمانان

کاریکاتور مشکوک یک کاریکاتوریست بدسابقه

انتشار کاریکاتوری درباره شهدای غواص در روزنامه آرمان موجب شکل‌گیری اعتراض‌هایی در شبکه های اجتماعی علیه این روزنامه شده است.

چگونه قلب آلوده به کینه را درمان کنیم

محمد شجاعی از اساتید اخلاق گفت: وجود «کینه» در روح مانند وجود عفونت در جسم است، همانگونه که تنها راه درمان جسم، خروج عفونت از آن است، تنها راه درمانِ قلب آلوده به کینه نیز، ترکِ آن است.

بررسی حقوقی توهین به امام خمینی (ره)

متاسفانه چند وقتی است در فضاهای مجازی و پیامک ها شاهد هتاکی و تمسخر ارزش ها و باورهای بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران هستیم. قوانین ایران اهانت به اشخاص و نسبت دادن اقوال نادرست (نشر اکاذیب) را جرم انگاری کرده

توهین یا کسر شأن؟ مسئله این است…

پیشنهاد صریح به قانون گذار آن است که برای جلوگیری از بسته شدن فضای نقد و ترسیدن نویسندگان و نقادان بین توهین از نوع اول (الفاظ رکیک و فحاشی) که مجازات حبس و شلاق در پی دارد با توهین از نوع کسر و تخفیف شأن افراد تفاوت گذاشته و این موارد یا مانند قبل سال ۷۷ جرم زدایی کرده و یا حداکثر به نسبت شدت جرم صرفا به جزای نقدی محکوم نماید. به این ترتیب هم اصل تناسب میان جرم و کیفر رعایت میشود و هم قلم ها از نقد باز می ایستد که وظیفه قانونگذار ایجاد فضای امن برای نهی از منکر است…

توهینی دیگر به ساحت پیامبر اعظم (ص)

جمعی از فعالان ضد اسلامی اروپا از جمله «لارس هگارد» کاریکاتوریست دانمارکی، اقدام به ساخت انیمیشنی موهن به ساحت پیامبر اکرم با نام «عایشه و محمد» کرده‌اند که همزمان با روز استقلال آمریکا در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی به نمایش درآمد.

سعید رضوی فقیه بازداشت شد

رضوی فقیه پنجشنبه گذشته در نشست فصلی اصلاح طلبان استان همدان در یک سخنرانی مطالبی را بر علیه شورای نگهبان، مجلس خبرگان رهبری، مجلس شوای اسلامی و برخی سران نظام بیان کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.