پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

شبکه های اجتماعی و تعرض به مقدسات دینی

کسانی که کمترین اعتقادی به اسلام و مبانی اسلامی نداشته و ندارند و در گوشه و کنار مخفی شده بودند امروز از این فرصت استفاده کرده و تیر های زهراگین خود را روانه قلب و مغز نسل جوان کردند و همه امال و ارزوهای خود را در قالب شعر نو و لطیفه وارد فضای مجازی کردند و عده ای نیز ناخواسته این بسته های خبری را برای دوستان و اشنایان خود ارسال کردند .

ساحت اخلاق و آزادی را نشانه رفته‌اند

جمعی از کارتونیست‌های ایرانی با انتشار بیانیه‌ای، توهین نشریه‌ فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

فراخوان حماس برای دفاع از ساحت پیامبر(ص)

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» از تمامی دولت‌های عربی و اسلامی خواست به مسئولیت خود در قبال دفاع از پیامبر (ص) و تجاوز به مقدسات دینی عمل کنند.

بیانیه فرهنگستان هنر درباره «شارلی ابدو»

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران در اعتراض به اهانت‌های هفته‌نامه «شارلی‌ ابدو» نسبت به انتشار تصاویر اهانت‌آمیز به مقدسات‌ که خشم مسلمانان سراسر جهان را درپی داشت، بیانیه‌ای منتشر کرد.

برای حمایت از پیامبر به خیابان‌ها بریزید

یکی از مراجع تقلید ضرورت برگزاری اجتماع اعتراض آمیز در محکومیت توهین به ساحت نبی مکرم اسلام را مورد تاکید قرار داد و گفت: غرب باید بداند که مسلمانان اجازه نمی‌دهند کسی به مقدسات آنها توهین کند.

شارلی ابدو و ارتکاب جرم بین المللی

بر اساس مندرجات کنوانسیون‌ها و معاهدات بین‌المللی هرگونه تحریک مذهبی و هر عمل غیر قانونی علیه اشخاص و گروه‌ها به واسطه مذهب ممنوع است. لذا انتشار کاریکاتور موهن به پیامبر خدا(ص) در فرانسه مصداق جرم محسوب می شود.

پیامبر اسلام قلب مسلمین جهان است

تحلیلگر، محقق و پژوهشگر ادیان گفت: شیعه و سنی باهم برادرند و بیشتر از آن که با هم اختلافاتی داشته باشند اشتراکاتی دارند پس بر تمام مسلمین و کشورهای اسلامی واجب است یک‌صدا اجلاس ویژه تشکیل دهند منتظر چه هستند؟

توهین به مقدسات پشت شلوار جین زنانه

عدم “نظارت صحیح” بر نحوه تولید و عرضه لباس در بازار باعث شده است که در بسیاری از موارد، شاهد تهیه و تولید لباس و کفش هایی باشیم که به “مقدسات دینی” توهین می کنند!

امروز دیگر جلسات لعن خصوصی معنا ندارد

اختلاف بین مسلمانان، عذاب الهی است. باید برای اثبات حقانیت شیعه جدال احسن و گفت و گو انجام شود. زمانی که فردی یهودی از حضرت امیرالمومنین(علیهم السلام) در مورد اختلاف بین مسلمانان سوال کرد حضرت جواب او را با این پرسش داد که چرا شما یهودیان هنوز پاهایتان از عبور از دریا خشک نشده بود به بت پرستی رو آوردید؟ حضرت هرگز اختلافات را پیش دشمن بازگو نمی کرد. حال این عده ای که در زمین دشمنان اسلام، اختلاف افکنی می کنند چه توجیهی دارند؟

حسین درخشان با عفو رهبری آزاد شد

حسین درخشان که به اتهام ارتباط با دول متخاصم، تبلیغ علیه نظام و توهین به مقدسات و… دوران حبس طولانی مدت خود را در اوین سپری می کرد، شب گذشته با اعلام خبر عفو رهبری در مورد باقی مانده دوران حبس او از زندان آزاد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.