پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

جنگنده‌های ائتلاف در آسمان تکریت

خبرگزاری آسوشیتدپرس چهارشنبه شب به نقل از یک مقام آمریکایی اعلام کرد جنگنده‌های ائتلاف حملات هوایی در تکریت را آغاز کرده‌اند.

پرواز جنگنده‌های ائتلاف در آسمان تکریت

یک مقام نظامی آمریکایی چهارشنبه شب اعلام کرد که جنگنده‌های ائتلاف در آسمان تکریت، مرکز استان صلاح الدین عراق، به پرواز درآمده و در حال انجام عملیات در این منطقه هستند.

سنگ‌اندازی آمریکا در آزادسازی تکریت

آیا دولت عراق هنوز هم آمریکا را با وجود همه اقدامات ننگین این کشور از جمله فرو فرستادن کمک برای تروریست‌های داعش، بمباران مواضع ارتش و نیروهای مردمی، جلوگیری از ادامه عملیات آزاد سازی تکریت و اجازه دادن به داعش برای تجدید قوا به‌ویژه در حالی که در آستانه شکست کامل قرار داشت، دوست عراق می‌داند؟

ایران ائتلاف بین المللی را به هم زد

«حضور ایران در تکریت باعث ایجاد برابری و توازن قدرت میان ایران و آمریکا شد. نیروهای عراقی پس از چند عملیات ناموفق حالا به درستی در حال مبارزه با داعش هستند و همین امر هم باعث شده تا آمریکا نقش ایران در این عملیات را از جهاتی مثبت ارزیابی کند.»

سه شاخص برجسته عملیات آزادسازی تکریت

براساس اطلاعات میدانی نفرات ارتش و مجاهدین حاضر در این عملیات به رقم چشمگیر ٣٦ هزار نفر می رسند که نشان از حضور جدی و پرشور مردم و نیروهای ارتش برای آزادسازی مناطق اشغالی عراق دارد. این حضور پررنگ بیانگر این واقعیت است که مردم عراق و نیروهای مردمی به طور جدی به پیروزی نهایی بر داعش باورمند شده اند.

فرار داعش با پوشش زنانه از تکریت +عکس

درگیری‌ها در استان صلاح‌الدین به روستاهای اطراف تکریت رسیده است و برخی عناصر داعش فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.

اقتدار بسیج مردمی در عملیات تکریت

مشاور رئیس سازمان بدر عراق با اشاره به اینکه آمادگی‌ها برای عملیات بزرگ و پیچیده آزادسازی تکریت در حال اتمام است، گفت: بسیج مردمی در افشای هرگونه سند کمک ائتلاف بین‌المللی به داعش تردید نمی‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.