امیرعلی اکبری: جدال با واخئف چچنی جنگ جبهه مقاومت با تکفیر در قفس است

مبارز مشهور ایرانی گفت: واخئف چچنی در چند مرحله به ایرانیان توهین کرده و من قصد دارم تا جواب این اراجیف را در رینگ مبارزه به او بدهم، این جنگ جبهه مقاومت با تکفیر است اما این بار در قفس!

تهمت به ایران بی اساس است

ایران در سیاست های فرهنگی جهانی خود از هیچ مذهب و طایفه ای جانبداری نمی کند بلکه سخنان رهبران ایران همواه خطاب به تمام مستضعفان جهان و امت اسلامی بوده و علاوه بر این به مسایل اصلی و اساسی امت اسلام اهتمام داشته اند و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی نیز مساله محوری ایران از آغاز انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی است.

شهر حلب شاهد شدیدترین درگیری‌ها

از صبح چهارشنبه نیروهای تروریستی با کمک اطلاعاتی، لجستیکی، تسلیحاتی، حملات وسیعی علیه مواضع ارتش سوریه در چند منطقه حلب از جمله «الراشدین،الخالدیه،الاشرفیه و باشکوی» در شهر حلب انجام دادند. درگیری‌ها هنوز شدت دارد.

فیلم: نفوذ ایران از شبه‌قاره تا آمریکای جنوبی

آن‌سوی مرزها نام گزارشی است که نقش ایران در ثبات منطقه و شیوه کمک‌های مادی و معنوی این کشور به کشورهای محور مقاومت را بررسی می‌کند و اینکه اگر ایران به کشورهای منطقه کمک نمی‌کرد و در آنسوی مرزها با تروریسم مبارزه نمی‌کرد در حال حاضر منطقه و حتی دنیا در چه وضعی قرار داشتند.

بشریت نیازمند پیام اسلامی ملت ایران است

بدخواهان و زورگويان جهاني، تلاش مي کنند تا با استفاده از هنر، سياست، نظامي گري و همه ابزارها، مانع شنيده شدن نداي اسلام ناب شوند اما اين ندا شنيده شده است و نشانه‌ی آن هم، هراس روزافزون قدرت هاي استکباري است.

دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی، جهالت محض است

راشد الراشد با بیان اینکه دین برای این جریانات وسیله‌ای برای تامین اهداف سیاسی آنهاست گفت: اگر این جریانات سلطه را در سوریه و عراق به دست می‌آوردند، شعار توحید و تکفیر را مطرح نمی‌کردند. خطرناک‌ترین چیزی که تکفیری‌ها به آن می‌پردازند استفاده از دین و زشت نشان دادن چهره آن برای مردم است.

مسجدالاقصی در خطری حقیقی قرار دارد

امروز شما (مردم لبنان) و میلیون‌ها نفر در جهان اسلام ثابت کردید که این اقدامات سودی ندارد و هیچ چیز میان حسین و دوستدارانش جدایی نمی‌اندازد. نه کشتار، نه انتحاری‌ها نه تهدید و ارعاب و ما در هر شکلی از جنگ‌ که در بگیرد، استوار مانده‌ایم

سقوط تمدن‌ها

به یقین چیزی نگذرد که تمدن لیبرالیسم نیز به‌مانند تمدن کومونیسم سقوط کرده و در قبرستان فلسفه‌های بشری به خاک سپرده می‌شود و آن‌جاست که اگر ما بتوانیم مکتب اسلام ناب محمدی(ص) را در نظر و عمل به جهانیان بشناسانیم، آن‌گاه «وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا».

اتحاد، فلسطین، اسلام ناب محمدی، اولویت‌های امروز جهان اسلام

اسلامِ آمريكايى، پوشاندن لباس اسلام بر نوكرى اجانب و دشمنى با امّت اسلامى است. اسلامى كه آتش تفرقه ميان مسلمين را دامن بزند، به جاى اعتماد به وعده‏‌ى الهى، به دشمنان خدا اعتماد كند، به جاى مبارزه با صهيونيسم و استكبار با برادر مسلمان بجنگد، با آمريكاى مستكبر عليه ملّت خود يا ملّتهاى ديگر متّحد شود، اسلام نيست؛ نفاق خطرناك و مهلكى است كه هر مسلمان صادقى بايد با آن مبارزه كند.

الازهر:تکفیری‌ها چهره اسلام را مخدوش کرده‌اند

علما و فارغ التحصیلان الازهر تاکید کردند که گروه‌های افراطی و تکفیری با اقدامات تروریستی خود چهره اسلام را مخدوش کرده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.