عمر سیاه لشکر دشمن طویل نیست

مسعود یوسف پور از شاعران کشورمان برای شیعیان مظلوم سوریه و جنایات تروریست‌های تکفیری شعری سروده است.

حزب‌الله: مبارزه را ادامه می‌دهیم

شخصیت‌های ارشد حزب‌الله لبنان تأکید کردند که مقاومت لبنان همان طور که در شکست دادن تجاوز اسرائیلی‌ها موفق بود، امروز نیز مبارزه خود را تا پیروزی کامل و سقوط پروژه تکفیری‌ها در منطقه ادامه خواهد داد.

فروپاشی تدریجی داعش از درون

گزارش‌های منتشر شده تاکید می‌کند که گروه تروریستی تکفیری «داعش» صدها نفر از عناصر خود را در ماه‌های اخیر به اتهام جدایی و تلاش برای بازگشت به کشورشان اعدام کرده است.

تفکر بسیجی حافظ انقلاب است

خطیب موقت نماز جمعه تهران ضمن محکوم کردن حمله به بیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم گفت: این حرکات ناشی از توأم شدن انحراف در اسلام با استکبار است.

تکفیر جز مسلمان‌کشی چیزی ندارد

رئیس دانشکده‌ مذاهب اسلامی دانشگاه ادیان و مذاهب در مورد کنگره خطر تکفیری ها از دیدگاه علمای اسلام با بیان اینکه علمای اسلام واقعا دردمندانه وارد موضوع شدند، گفت: آنها می فهمند که تکفیر جز مسلمان کشی و خنده استعمار چیزی ندارد.

انتشار جنایات تکفیری‌ها در 40تارنمای اینترنتی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تکفیری‌ها با داشتن 40 تارنما به انتشار جنایات خود می‌پردازند، از جوانان متعهد خواست با فعالیت هوشمندانه در فضای مجازی، توطئه دشمنان اسلام و انقلاب را دفع کنند.

افراط و تفریط در دین عامل‌پیدایش تکفیری‌ها

کمیسیون «برون‌رفت» از مجموعه کمیسیون‌های کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای جهان اسلام با هدف بررسی راهکارهای رهایی جوامع اسلامی از این آفت برگزار شد.

تظاهرات در ریف دمشق علیه تکفیری‌ها

سوری‌های ساکن غوطه شرقی دمشق در حمایت از ارتش برای اخراج عناصر تکفیری در شهر دوما دست به تظاهرات زدند.

حادثه«الاحساء»شروع اضمحلال آل سعود است

«حمزة الحسن» نویسنده و مبارز عربستانی، خطر تکفیری‌ها برای این کشور را حیاتی می‌داند و اعتقاد دارد دست پرورده‌های سعودی‌ها بلای جان خودشان خواهند شد.

وحشت تکفیری‌ها از عاشورا

از آنجا که صهیونیست‌ها و آمریکا،امکان تهاجم به انقلاب اسلامی و توان ضربه زدن مستقیم به آن را ندارند،این ماموریت را به وهابیون، دولت سعودی و کشورهای مرتجع منطقه واگذار نمودند.