در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

«تکنوکراسی» شهریار زرشناس منتشر شد

کتاب «تکنوکراسی» اثر شهریار زرشناس از سوی نشر معارف منتشر شد.

«مدرنیته» یخچال است و «تکنوکراسی» ویدئوکنفرانس!

یک تکنوکرات، لابد می‌داند که «عقل»ی که از آن دم می‌زند، «عقل ابزاری» است و لابد می‌داند که عقل ابزاری، نسبتی با عقل متصل به وحی ندارد. که اگر این را بداند، این را هم خواهد دانست که «اصالت هدف و ابزار» را همین عقل ابزاری فرمان می‌دهد… هم از این روست که تکنوکرات‌ها، کار با بولدوزر و لودر را بسیار خوش می‌دارند.

تولید علم انقلاب اسلامی راه مقابله با تکنوکرات‌هاست

امروزه بخش عمده‌ای از کسانی که تکنوکرات نامیده می‌شوند افرادی هستند که پس از انقلاب به صحنه‌های مدیریتی کشور راه یافته‌اند و دلیل آنها برای ورود به صحنه، برخورداری از تعهد بوده است. به عبارت دیگر بسیاری از تکنوکرات‌های فعلی، کسانی هستند که به خاطر «تعهدشان» جانشین نیروهای متخصص اما غیرمتعهد شده‌اند. برخی از این چهره‌ها دارای سوابق روشن مبارزاتی در قبل و بعد از انقلاب نیز هستند.چگونه است که امروز خود منادی «تکنوکراسی» شده‌اند؟! مرتد شده‌اند؟! ضد انقلاب شده‌اند؟ یا شاید اینها از همان اول هم نفوذی بوده‌اند؟!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.