قرآن و جوان‌های سرمستِ غرورِ ثروت؛ الهاکم التکاثر

اسلام نه با پول مخالف است، نه با بچه‌پولدارها! آنچه در قرآن و کلام اهل بیت (علیهم‌السلام) در خصوص نتیجه‌ی امتحان مال و ثروت دنیوی هشدار داده شده، ترس افتادن در سراب «غفلت و شهوت» و گرفتار شدن در طوفان «غرور و تفاخر» است!

ثروتمند شدن تروریستها و ترکیه با نفت سوریه

تررویستها در سوریه همچنان در حال قاچاق نفت این کشور به ترکیه و فروش آن به ارزانترین قیمت ممکن هستند.

تعویق طرح «رسیدگی به دارایی مسئولان» با نظر هاشمی رفسنجانی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اولین دستورکارهای مجمع در سال آینده را طرح رسیدگی به دارایی مسئولان عنوان کرد و گفت: امیدواریم این طرح سال آینده به نتیجه برسد.

تب تازه به دوران رسيدگی

اينگونه افراد تحت‌تاثير چنين انديشه‌هايي تلاش مي‌كنند با اخذ انواع وام‌ها، كسب درآمدهاي نامشروع و تلاش‌هاي بي‌وقفه براي فريب ديگران، طبقه اجتماعي خود را در افكار عمومي دگرگون ساخته و با توجه ديگران به خود مورد تكريم قرار گيرند.

وزیر صنعت در چند هیئت مدیره عضو است؟

وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی عضویت وزیر صنعت در هیأت مدیره شرکت‌های خصوصی را تکذیب می‌کند که آگهی‌های روزنامه رسمی بیانگر واقعیت دیگری است و بهتر است وزارت صنعت به جای پرخاشگری اقدام به شفاف سازی کند.

مردی که در 4سال ثروت افسانه‌ای یافت

داده های این گزارش مستند، روشن می کرد آقای محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در ۱۲ شرکت خصوصی عضو هیات مدیره است. شرکت هایی که تاریخ ثبت اکثر آنها از سال ۸۹ به بعد بوده است.

یک ژست آشفته و درهم

فیلم ژست ساخته محمدسجاد نجفی در بخش مسابقه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش درآمد و در بخش نقد درون گفتمانی از نظر داوران شایسته دریافت لوح افتخار تشخیص داده شد.

قطر ثروتمندترین کشور جهان شد

موسسه مالیه بین المللی اعلام کرد سرانه تولید ناخالص داخلی قطر در سال ۲۰۱۲، ۱۰۶ هزار دلار بوده و این کشور جایگاه خود به عنوان ثروتمند‌ترین کشور جهان در این سال را حفظ کرده است.

پاسخ یک سیاستمدار ثروتمند به یک سوال

یکی از سیاسیون کشور پس از مطرح شدن پرسش خبرنگاری که از وی سوال کرد «ایا شما دهمین ثروتمند کشور هستید» چه پاسخی داد؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.