پاسخ اقدامات هاشمی را از جاسبی بخواهید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، هر گونه پاسخگویی به اقدامات مهدی هاشمی در این دانشگاه را به جاسبی واگذار کرد.

لاریجانی با شوخی و خنده جاسبی را عضو شورای اسلامی کردن دانشگاه کرد

حسین کچویان گفت:‌ برخلاف آنچه تصور می شود، در جلسه ای که آقای احمدی نژاد حضور نداشتند و ریاست جلسه به عهده ی آقای علی لاریجانی بوده است، ایشان حضور آقای جاسبی در شورای اسلامی شدن دانشگاهها را مطرح و پیشنهاد می کنند!

وزيرعلوم: به دنبال تجزيه دانشگاه آزاد نيستيم

دانشگاه آزاد فعالیت خود را از یک اتاق شروع کرد و امروز به مجموعه‌ای تبدیل شده است که آموزش عالی کشور به آن افتخار می‌کند و یک بال آموزش عالی است.

پایان سه دهه مدیریت پر حاشیه/ از اتهام زمین خواری تا فروش سوالات کنکور

29 سال از تاسیس دانشگاه آزاد و فراز و نشیبهای آن می گذرد و اکنون پس از اتمام یک مدیریت 29ساله، باب تازه ای برای فعالیت های موثر و رشد و توسعه در عرصه آموزش عالی باز می شود.

جایگزین جاسبی مشخص نشد!

هرچند پس دهها هشدار و اولتیماتوم شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعتراض مکرر فعالان دانشگاهی، هیئت امنای جدید دانشگاه آزاد اولین جلسه خود را عصر دیروز برگزار کرد، اما باز هم خبری از جایگزین عبدالله جاسبی نشد تا عمر امپراتوری ۳۰ ساله وی همچنان ادامه یابد.

احمدی‌ نژاد حق رأی را از جاسبی گرفت

بر اساس دستوري که محمود احمدي نژاد رئيس وقت دانشگاه آزاد، در موضوع بررسي و تأييد رئيس جديد اين دانشگاه در جلسه هيأت امنا، حق رأي نخواهد داشت.

معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد تا دو هفته آینده

پس از ماموریت شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزیر علوم برای تشکیل جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی برای معرفی رئیس جدید این دانشگاه امیدواریم جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد تا 2 هفته آینده برگزار شود.

وزیر علوم چگونگی انتخاب رئیس دانشگاه آزاد را تشریح کرد

هیئت امنای دانشگاه آزاد از بین افرادی که پیشنهاد می‌دهند فردی را انتخاب می‌کنند، پس از آن این فرد از سوی هیئت امنا به شورا معرفی می‌شود و در این خصوص من مأمور برگزاری جلسه وگزارش آن به شورا هستم.

جاسبی رفتنی شد / گزینه‌های احتمالی ریاست دانشگاه آزاد

گزینه های احتمالی برای ریاست این دانشگاه از مدتها قبل، نقل محافل رسانه ای بوده و هست. در گمانه زنی ها نامهایی چون عبدا… جاسبی، فرهاد دانشجو، محمد حسن شجاعی فرد و حمید میرزاده برای تکیه زدن بر صندلی ریاست دانشگاه آزاد، بیشتر به گوش می خورد.

تقدير «صادقانه» برخی نمايندگان مجلس از خدمات صادقانه جاسبی!

رابطه‌ی عبدالله جاسبی با برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی همواره موردی غیرعادی و محلی از شبهات بوده است.