یک پیشنهاد به وزارت خارجه/ نازنین زاغری را آزاد کنید!

دقیقا یک سال قبل بود که دیلی تلگراف اعلام کرده که دولت بریتانیا اعلام آمادگی کرده است تا در ازای آزادی نازنین زاغری ۴۰۰ میلیون پوند (معادل ۵۲۷ میلیون دلار) پول به ایران بازپرداخت کند.گرچه این موضوع از طرف ایران تکذیب شد ولی در دورن خواهد پاره ای از حقیقت را به همراه دارد و آن اینکه انگلیس حاضر است امتیازات خوبی در اینباره بدهد.

قدرت درآمدزایی و جاسوسی گوگل از ایرانیان

یک موتور جستجو باید ویژگی های کامل بودن، به روز بودن و دقیق بودن اطلاعات را داشته باشد، گوگل 35 سرویس جانبی دارد و برای اینکه کاربر ما تمایل به استفاده از موتور جستجوی داخلی داشته باشد باید این زیرساخت ها را فراهم کنیم که چنین اقدامی هزینه بسیار زیاد دارد بنابراین دولت همچنان باید حمایت کننده باشد.

جاسوسان از رکسانا صابری تا جیسون رضائیان

بسیاری از خبرنگاران خارجی با دستورالعمل‌های اطلاعاتی و امنیتی ارائه شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی وارد کشور هدف می‌شوند که این اتفاق در مورد ایران به عنوان یک کشور هدف نیز صدق می‌کند.

جاسوس کویتی سیا در دام حزب الله عراق

گردان‌های حزب الله عراق از دستگیری یک جاسوس کویتی که برای آمریکا (سیا) و کویت در عراق فعالیت می‌کرد، خبر دادند.

جاسوس‌آمریکایی پرونده هسته ای کجاست؟

دسامبر 2013 خانواده او تأیید کردند او در حقیقت به عنوان جاسوس در یک عملیات فریبکارانه برای سرویس جاسوسی آمریکا در حال فعالیت بوده است.

محاکمه 13نفر به اتهام جاسوسی از اردوغان

دادگاهی در ترکیه 13 نفر از جمله 12 نیروی پلیس را به اتهام جاسوسی از «رجب طیب اردوغان» پای میز محاکمه کشاند.

شناسایی متکدی «جاسوس» در مازندران

معاون فرماندار نور با تاکید بر اینکه بسیاری از متکدیانی که دستگیر شدند به بیماری‌های ویروسی و مسری مبتلا بودند، گفت: ‌در بین متکدیان‌ حتی برخی از آنها نیز به عنوان افراد جاسوس مطرح هستند.

درخواست زنان برای مقابله با اینترنت آمریکایی

65 سازمان مردم نهاد و بیش از 10 هزار و 200 زن فعال در عرصه اجتماعی و فرهنگی در بیانیه‌ای خواستار راه اندازی هر چه زودتر شبکه ملی اطلاعات شدند.

فرانسه جاسوس استخدام می‌کند

بخش ضد جاسوسی اداره مرکزی اطلاعات فرانسه مردم عادی را به عنوان جاسوس مدرن استخدام می‌کند.

افخم: هیچ آمریکایی در ایران زندانی نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان درخصوص ادعای بازداشت و زندانی شدن شهروندان آمریکائی در ایران اظهار داشت: براساس اطلاعات موجود، هیچ شهروند آمریکائی در جمهوری اسلامی ایران بازداشت یا زندانی نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.