ساخت آثار کمدی‌ با شوخی‌های جنسی

توجه به تولیدات فیلم های کمدی این مهم را نمایان می‌کند، در یک فرآیند تدریجی با شیب تند، سینمای ایران به سمت ساخت آثار کمدی حرکت کرده است که در آن عرف جامعه اسلامی رعایت نشده و شوخی‌های رکیک و جنسی دیده می‌شود که خارج از عرف و اخلاق در جامعه اسلامی است.

حرمین در اسارت آل سعود است

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به این که الان اگر جامعه اسلامی و مسلمانان به این فکر باشند که حرمین را از اسارت و غارت آل‌سعود نجات بدهند این جهاد اکبر است، گفت: جهان اسلام باید بازگشتی کند که دین آزاد شود، روایات و عقل آزاد شود.

شــاخص‌هـای هـنـدسه نـظام اسـلامی

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی نوشت: دولت‌هایی که امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان فریضه‌ای همگانی می‌دانند که باید آحاد جامعه بدان همت بگمارند، منتقدین خود را تشویق می‌کنند و با سعه صدر با آنها برخورد می‌کنند.

دانلود: دومین شماره نشریه قنوت منتشر شد

دومین شماره نشریه قنوت «نماز و حاکمیت اسلامی» با موضوعاتی نظیر نهضت نمازآموزی، روش پژوهش نماز‌محور، اهمیت نماز نزد کارگزاران حکومت اسلامی و نماز در آن سوی مرزها منتشر شد.

محبت رسول‌الله(ص) هویت‌ساز است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: هویت جمعی ما مسلمانان هویت محمدی است، در روز قیامت که روز حقیقت است و حقیقت همه انسان‌ها جلوه‌گر می‌شود، نام هر مسلمانی محمد است؛ یعنی مسلمانان همه با نام محمد شناخته می‌شوند.

کاهش سن زنان سرپرست خانوار

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: زن در جامعه اسلامی در مسیر توسعه با توجه به معیارهای اسلامی باید از نگاه سکولاری فاصله بگیرد، در غیر این صورت سبک زندگی زنان بسیار آشفته می‌شود که نه غربی نه شرقی و نه اسلامی است.

ضرورت تشکیل پلیس اقتصادی

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ضرورت تشکیل پلیس اقتصادی در کشور گفت: مجرمین از خلاءها و ضعف‌های قانونی استفاده می‌کنند و قوانین ما تخلفات را صورت می‌دهند.

مبارزه با فساد را به مطالبه عمومی تبدیل کنید

اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با صدور نامه‌ای خطاب به ائمه جماعات کشور پیرامون مبارزه با فساد اعلام کرد: انتظار از ائمه جماعات این است که با استفاده از تریبون‌ نماز جمعه مبارزه با فساد را به یک مطالبه عمومی تبدیل کنند.

یک‌چهارم سرقت‌ها مربوط به تهران‌بزرگ است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تهران بزرگ در بالاترین رتبه سازمانی در بین استان‌ها قرار گرفته است در حالی که بیشترین چالش‌ها و جرایم را دارد و یک چهارم سرقت‌ها مربوط به تهران بزرگ می‌شود.

ایجاد امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم

دو نعمت است که مردم تا آنها را از دست ندهند اهمیتش را متوجه نمی‌شوند. یکی سلامتی و دیگری امنیت است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.