انتقاد از برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص برگزاری اردوهای مختلط و برخورد با تشکل‌های انقلابی ضمن هشدار مبنی بر دخالت نهادهای سیاسی خارج از دانشگاه، در تصمیم گیری‌های داخل دانشگاه اعلام کرد: این نهاد‌های قدرت و ثروت نباید آینده دانشگاه را به خواست خود رقم بزنند.

مناظره اهالی رسانه در همایش توافق خوب، توافق بد

نشست «توافق خوب؛ توافق بد» روز شنبه، 29 فروردین‌ماه با سخنرانی حسن رحیم‌پور در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

لزوم یاری ‌رساندن دولت به صدا و سیما

جامعه اسلامی دانشجویان اعلام کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی شدید غرب و هجمه رسانه‌های سرمایه‌داری صهیونیستی برای فروپاشی بنیان خانواده و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی، رسانه ملی سهم عظیمی در مبارزه با این تهاجم فرهنگی دارد.

در دانشگاه ‌شهیدمدنی تبریز چه گذشت

پس از انتشار این ویژه نامه، گروه های موسوم به هویت طلب ضمن پاره کردن این نشریه اقدام به تجمع اعتراضی نسبت به آنچه توهین به قومیت آذری در نشریه «تریبون» می نامند نمودند که در این تجمع اعتراضی شعارهایی نیز علیه وحدت ملی عنوان شد.

ایران به دنبال شیعه کردن مسلمین نیست

تشکل‌های مردمی و دانشجویی در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه ایران به دنبال ایرانى کردن اعراب یا شیعى کردن سایر مسلمین نیست اعلام کردند: راه حل و فصل بسیاری از این اختلافات نه از تکفیر و مجادله بلکه از راه گفتگو و تقریب میسر می‌شود.

مراسم اهدای گل به حافظ منافع مصر در تهران

شکل های دانشجویی ـ مردمی کشور روز سه شنبه ۲۰ فروردین بعد از نماز ظهر و عصر، با تجمعی نمادین در مقابل دفتر حافظ منافع مصر در ایران، با اهدا گل به حافظ منافع مصر در ایران، بار دیگر همبستگی خود را با انقلاب عدالتخواهانه و ضد ظلم مردم کشور مصر اعلام خواهند کرد.

امیریان: بستن باب نقد و آسیب‌شناسی خواست بی‌بی‌سی است

از برخی رسانه های داخلی انتظار نمی رود که از یک خبر که با غرض ورزی در این رسانه با تقطیع و تحریف منتشر می شود به سرعت متاثر شوند و بعضا با دستپاچگی دست به حمله غیر منصفانه به تشکل های دانشجویی و تکذیب و زیر سوال بردن رسانه هایی زنند که این امکان را برای ایجاد یک فضای آزاد اندیشی فراهم می کنند.

آقای سکوت سلام!

آقای سکوت! آیا سخنان رئیس‌جمهور ایران فتنه‌انگیزی است یا فتنه اصلی در بحرین و عربستان و قطر است؟ بوی دلارهای نفتی در کوچه پس کوچه‌های سوریه به راحتی به مشام می‌رسد چرا سکوت کرده‌اید؟