ترامپ قانون شکن و غیر قابل اعتماد است

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی کسی مثل ترامپ در امریکا وجود دارد مذاکره و تعامل با امریکا بعید است زیرا ترامپ تمام قواعد بین المللی را زیر پا گذاشته است درنتیجه شرایطی که ترامپ ایجاد کرده است به نفع ایران نیست.

نشریه آمریکایی: وادار کردن ایران به مذاکره مستقیم با آمریکا کار آسانی نیست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه امریکن هرالد تریبیون در یادداشتی ادعا کرد که می‌توان به کمک جریان طرفدار سازش در ایران، رهبری ایران را به سمت مذاکره مستقیم با آمریکا هدایت کرد. این نشریه آمریکایی البته تصریح کرد که این موضوع زمان‌بر است و هوشمندی سیاسی می‌طلبد چون رهبری ایران در مدیریت فضای سیاسی در داخل […]

درخواست دولت لیبی برای نابودی داعش

دولت لیبی از جامعه جهانی و کشورهای عربی خواست تا مواضع داعش را در شهر سرت در شمال این کشور بمباران کنند.

نسل جدید باید برای تشکیل تمدن نوین اسلامی آماده شود

همین ایستادگی، موجب شیفتگی ملت های دنیا بسوی ملت ایران شده است و حتی بسیاری از دولت هایی هم که جسارت ایستادگی در مقابل قدرت های زورگو را ندارند، از ایستادگی نظام جمهوری اسلامی خرسند هستند و آن را تمجید می کنند.

وزیر ارشاد: باید بین کارگردانان منتقد جهان همگرایی به وجود آوریم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کار دیگر شناسایی کارگردانها و فیلمسازان غربی که از وضع موجود در دنیا ناراضی بوده و نسبت به شرایط حاکم بر جهان انتقاد دارند، است تا یک همگرایی بین آنها ایجاد شده و بتوانند در مقابل شرایط جهانی بیاستند.

سال ۲۰۱۲ مبارزه با فسادمالی جهانی می شود

ر سراسر جهان شاهد اعتراض‌ یکی پس از دیگری بوده‌ایم که بخشی از این اعتراض‌ها علیه فساد مالی مقامات کشور‌ها به ویژه در جهان عرب بوده است. در جهان عرب مردم برای سرنگون کردن مقامات سیاسی که ثروت هنگفتی را برای خود جمع کرده بودند در حالیکه شهروندان آن کشور‌ها از در اختیار داشتن ساده‌ترین مایحتاج اولیه زندگی محروم بودند، به خیابان‌ها ریختند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.