مسئولینی که در برجام تیرشان به سنگ خورد به وسیله سازش با آمریکا، قصد جبران دارند

قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مسئولینی که در برجام تیرشان به سنگ خورده است می خواهند به وسیله بازی سازش در برابر آمریکا جبران کنند اما در این زمینه هم به موفقیتی دست پیدا نمی کنند.

بازی سازش آب به آسیاب دشمن ریختن است

برخی جریانات داخلی پیگیر عملیاتی شدن سازش با آمریکا بوده به دلیل آنکه نمی‌توانند شفاف خواسته خود را بیان کنند به دنبال طرح مسائلی حرکت می‌کنند که لازمه آن افتادن در دامن سازش با بیگانگان باشد.

هجمه‌های جدید به اسلام توطئه‌ای جدی است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، گفت: امروز دشمنان با تمام وجود هجمه پیدا و پنهان خود را آغاز کرده‌اند و پس از حمله تروریستی به نشریه شارلی ابدو ، شاهد شدیدترین حملات به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) هستیم که این مساله توطئه‌ای جدی است.

اعلام زمان معرفی دبیرکل جدید جامعه روحانیت

عضو مؤسس جامعه روحانیت مبارز گفت: احتمالاً با توجه به تصمیم اعضای این تشکل، دبیر کل جدید جامعه روحانیت بعداز برگزاری مراسم چهلم آیت الله مهدوی کنی انتخاب خواهد شد.

جامعه مدرسین؛ حزب سیاسی یا شاخص نظام؟

در واقع احزاب پله ترقی فعالان سیاسی و اجتماعی برای به دست آوردن جایگاه و مقام است، در حالی که اعضای جامعه مدرسین دارای شان والای علمی و فقاهتی بوده و از موضع کاملا ناصحانه، پدرانه و خیرخواهانه و تنها بر اساس وظیفه شرعی و ضرورت به برخی عرصه‌های سیاسی وارد شده‌اند.

پیام تبریک جامعه مدرسین به روحانی

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تبریک به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و ملت بزرگوار ایران اسلامی که پیروز اصلی در انتخابات بود، از همه کسانی که در برگزاری پرشور آن تلاش کرده‌اند بویژه شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، دیگر نامزد‌های محترم و رسانه‌ ملی که نقش مهمی در خلق این حماسه سیاسی داشت تقدیر و تشکر می‌نماید.

اعلام حمایت اکثریت جامعه مدرسین از ولایتی

این جلسه در روز شنبه 11/3/92 تشکیل شد که پس از بحث و تبادل نظر درباره نامزدهای ریاست‌جمهوری نظر اکثریت اعضاء به جناب آقای دکتر علی‌اکبر ولایتی معطوف گردید. این نظر مورد تأئید کتبی تعداد متنابهی از دیگر اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قرار گرفته است.

جامعه مدرسین وارد مصادیق انتخابات نشده است

جامعه مدرسین هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده است و تشکیل ائتلاف اکثریت اصولگریان با هماهنگی این تشکل صحت ندارد .

«نیم قرن حضور» برای پاسداشت جامعه مدرسین برگزار می‌شود

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، از برگزاری همایش نیم قرن حضور به منظور پاسداشت ۵۰ سال تلاش علمی، فرهنگی، سیاسی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در روزهای 25 و 26 بهمن خبر داد.

استعفای آیت الله کعبی پذیرفته نشد

پیش از این آیت الله کعبی «معاون جامعه و نظام» و رئیس مرکز مطالعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بود که به دلیل مشغله کاری از این دو سمت استعفا داد اما آیت الله یزدی با استعفای وی از معاونت جامعه مدرسین موافقت و بر ادامه همکاری‌اش با مرکز مطالعات مخالفت کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.