از ليونل مسی تا هانيه توسلی

مهم ترين وجه مشترك دو چهره نسبتا معروف تيتر اين است كه توسط گروهي خودجوش، انواع ناسزاها و توهين ها نصيبشان شده است. يكي به دليل اين كه مهم ترين بازيكن تيم حريف ايران در جام جهاني بوده و ديگري صرفا به خاطر اين كه اطلاعيه رسمي تسليت براي پاشايي صادر نكرده.!

پیشنهاد همکاری هالیوود به علیرضا حقیقی

مدل موی علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم ملی ایران در بازی‌‌های جام جهانی موجب شد وی برای بازی در یک فیلم سینمایی از سوی هالیوود پیشنهاد همکاری دریافت کند.

تکذیب انتساب توئیتر روحانی به رئیس‌جمهور

اخیرا در برخی شبکه های اجتماعی – مجازی صفحه هایی به نام رییس جمهوری فعال شده اند که انتساب این صفحات به ایشان صحت ندارد.

کجایی مخولو؟

بگذار تلویزیون ما حسرت نداشتن شبکه فوتبال را بخورد و همه ثابت کنند «اعدام فرعون» یک حرکت افراطی دور از تعقل بوده است و خبرنگاران ما همین که بتوانند فوتبال و جام انساندوستانه را گزارش کنند کافی است و اصلا به جهنم که مفسرین ما بعد از زدن ناوگان آزادی، توی تحلیل هایشان جام جهانی را فراموش کنند و یادشان برود دو هفته بعد از زدن ناوگان آزادی جام جهانی شروع می شود و دیگر هیچ کس هوس فکر کردن به غزه را نخواهد کرد.

دقایق میلیاردی تلویزیون در جام جهانی

امسال همزمان با بازی‌های جام جهانی فوتبال، سازمان صدا و سیما برای نخستین بار تعرفه آگهی‌های خود را به مزایده گذاشت تا بیشترین درآمد ممکن را به دست بیاورد.

اسلام و مسلمانان در جام جهانی 2014 برزیل

هم‌زمان با برگزاری بیستمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال، فعالان مسلمان از سراسر دنیا به منظور تغيير افكار انحرافي نسبت به اسلام ، معرفی چهره واقعی اسلام،دعوت به این دین الهی و ارائه خدمات به مسلمانان برنامه‌های متنوعی را ترتیب داده‌اند.

8 میلیارد بودجه فرهنگی در برزیل چه شد؟

مدتها قبل از برگزاری مسابقات جام جهانی زمزمه تعیین بودجه فرهنگی این جام، مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. صحبت از جلساتی بود که رئیس فدراسیون در وزارت ورزش برگزار می کرد تا شاید بتواند بودجه فرهنگی مناسبی را برای جام جهانی برزیل در نظر بگیرد. رقم این بودجه پس از کش و قوس های فراوان 8 میلیارد تومان به تصویب رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.