همه می‌توانند شهید شوند/ هرکدام از زخم‌های جانبازی‌ام نشانه‌ است

«حبیب عبداللهی» جانباز ۲۸ ساله ای است که در درگیری های جنوب حلب مجروح شد تا نشان پر افتخار جانبازی را بر بدنش داشته باشد. روز جانباز بهانه ای شد تا با این جانباز نسل سومی گفتگو کنیم.

آقای جانباز از زندگی در چادر می‌گوید

یک جانباز ۵۰ درصد برای آنکه صدایش را به گوش مسئولان بنیاد شهید برساند ۸ روز با خانواده اش روبروی ساختمان «بنیاد شهید و امور ایثارگران» چادر زد. اما انگار صدایش به جایی نرسید.

جانباز 50 درصد مقابل بنیاد شهید چادر زد

یک جانباز ۵۰ درصد همزمان با هفته دفاع مقدس در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خیابان طالقانی چادر زد.

پیکر پاک جانباز ۷۰ درصدی در کرج تشییع شد

مراسم تشییع پیکر پاک جانباز ۷۰ درصد و قطع نخاعی «شهید عباس الطافی» صبح امروز با حضور فرمانده سپاه و مردم شهید پرور البرز برگزار شد.

قالیچه‌ای که قرار بود به صدام هدیه شود!

در تمام مدتی که خیره بر قاب خاطراتش است ثانیه به ثانیه تنش‌ها،بی قراری‌ها، فداکاری ها، وفاداری‌ها و عشق را می توانم از عمق نگاهش بخوانم. او علیرضا جابرصفار است. جانباز و آزاده و به حق گوشه ای از جنگ را در جسم و روح خود به یادگار دارد.

آمار دقیقی از جانبازان ترور نداریم

رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه گفت: ایران با بیش از ۱۷ هزار قربانی ترور بیشترین قربانیان ترور را دارد که این انجمن بعد از تشکیل، تلاش کرد تا صدای مظلومیت آنان را به گوش جهانیان برساند.

پهلوان از صلح بگوید قشنگ است

حاتمی‌کیا کارگردان مطرح سینمای ایران در موزه صلح تهران گفت: پهلوان از صلح بگوید قشنگ است. لهجه پهلوانی روی صلح قرار بگیرد آن را زیبا می‌کند. اگر عمری باشد کاری می‌کنم تا این بخش را بگویم.

انگار کمی دیر رسیده بودیم! +تصاویر

برای امرار معاش مجبور بود در آسایشگاه اقلام مورد نیاز جانبازان را بفروشد و از این طریق درآمدی برای خود کسب کند.

خیلی خنده رو بود. انگار نه انگار مشکلی دارد. با لطیفه هایش حسابی بچه ها را خنداند!

رمان «درد» صادق کرمیار نقد می‌شود

کتاب «درد» نوشته صادق کرمیار سه‌شنبه 23 دی ماه در سرای اهل قلم نقد و بررسی می‌شود.

شیرزنانی که عشقشان را با هیچ چیزی عوض نکردند

«ما لیلی و مجنونیم، شیرین و فرهادیم»عمو حسن یا به قولی «موجی مهربان» با عشق و علاقه این جملات را بیان می کرد چون همسرش به معنای واقعی لیلی عمو حسن است همسری که با تمام توان با به دوش کشیدن بار مسئولیت زندگی و مجروحیت عمو حسن به حق جزو معدود زنانی است که دنیا را به عشق آخرت زیستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.