کلیپ/ به نام جانبازان، به کام سرمایه داران

مکانی که قرار بود مرکزی فرهنگی، ورزشی و توانبخشی برای جانبازان و ایثارگران اما…
به بخش خصوصی واگذار شده است و با منت!! فراوان یک سانس از مجموعه ورزشی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
مستند باغ جنت شیراز
اتفاقی که در کشور شایع شده، و خصوصی سازی و سرمایه سالاری جای همه چیز را گرفته

جانبازان تصویری از دوران ابتلاء بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند

جانبازان، از یک طرف گویای جنایات قدرت‌هایی هستند که از صدام حمایت کردند و از طرف دیگر نشان‌دهنده‌ی عظمت و بزرگواری امام راحل رحمه‌الله و انقلابی هستند که توانست چنین انسان‌های والامقامی را تربیت کند و به جبهه‌ها بفرستد.

سفرنامه عتبات جانبازان به روایت «از آسمان»

تهیه‌کننده و کارگردان از آسمان گفت: به همراه عده‌ای از جانبازان عزیز، عازم سفر کربلا شدیم. در این سفر جانبازان قطع نخاعی گردن، قطع نخاعی کمر، جانبازان بصیر و قطع عضوی‌ها حضور داشتند.

نامه 183 نماینده مجلس به رییس بنیاد شهید

183 نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس بنیاد شهید بر ضرورت اجرای کامل قانون جامع خدمات‌رسانی از سوی بنیاد شهید در سال جاری تأکید کردند.

بازگشت تبصره تخفیف‎بهای‎بلیت فرزندان‎شهدا

با موافقت نمایندگان برای بررسی بیشتر، تبصره تخفیف بهای بلیت هواپیما برای فرزندان شهدا و جانبازان به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

نحوه فروش اموال سریع‌الفساد و ضایع شدنی

اداره کل حقوقی قوه‌قضاییه به پرسش‌هایی پیرامون نحوه فروش اموال سریع‌الفساد و ضایع شدنی، وضعیت خواهانی که آدرس شاهدش را اشتباه داده است و وضعیت اعطای اوراق قضایی به دو وکیل یک طرف دعوی پاسخ داده است.

عکس: به عشق امام(ره)

بین همه ما هستند کسانی که فرق دارند. حرف که می زنند جان می دهند برای قولشان. اینان دُرهای گرانبهایی هستند که می درخشند بین زندگی کسالت بار روزمره بقیه و خون می دهند برای اعتقادشان. فرزندان امام خمینی(ره) اینگونه اند.

تمام معوقات جانبازان پرداخت شده است

معوقه به موضوعی اطلاق می‌شود که تصویب شده و طبق قانون مکلف به اجرای آن هستیم اما نتوانستیم تا پایان همان سال این دیون را پرداخت کنیم.

آثار جهاد در عراق سال‌ها بعد نمایان می‌شود

قره باغی امنیت و آسایش کشور را مدیون فرهنگ جهاد دانسته و گفت: در عراق نیز رفته رفته فرهنگ جهاد در حال بروز است و آثار آن را در آینده مشاهده خواهیم کرد.

شعری برای جانبازان از مرحوم نجمه زارع

تو از پیاده رو آرام و تلخ می‌گذری | میان این همه آدم نمای مصنوعی || نگاه می‌کنی آن سوی گل فروشی‌ها | به طرح مرده ی آلاله‌های مصنوعی

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.