قرار وبلاگی دیدار با جانبازان اعصاب و روان

روزهای پایانی سال ۹۲ هم از راه رسید و این روزها بیشتر وقت خود را در بازار سپری می کنیم تا لباس کهنه از تن برکنیم و با جامه نو به استقبال بهار برویم اما غافل از اینکه در گوشه ای از این شهر مردانی در چهاردیواری «آسایشگاه»ها محبوسند که برای دفاع از ما، جامه دریدند و …

سهم جانباز اعصاب و روان از ادبیات دفاع مقدس

همه این مسائل و بسیاری دیگر که جای پرداختن به آنها در این مجال نیست، می‌تواند دستمایه‌ای برای نوشتن از آنها باشد آن هم در قالب رمان یا داستان. اما واقعاً ادبیات داستانی ما بعد از جنگ تا چه اندازه به بازنمایی وضعیت این دسته از افراد که مستقیماً در جنگ حضور داشته‌اند، پرداخته است؟

دیدار سایبری‌ها با جانبازان اعصاب‌ و روان

جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره ۸ سال دفاع مقدس همه ساله در این ایام ، برنامه هایی در گوشه و کنار کشورمان بر پا می باشد تا علاوه بر قدردانی از زحمات بی دریغ ایثارگران انقلاب عزیزمان، باب آشنایی باشد برای نسلهای جدید تا بر پیشینۀ کشور عزیز اسلامی مان دیدگاهی روشن داشته باشند.

شهید پاریاب به خاطر تحریم داروها شهید شد

ما مقصریم که این روزها کمتر از حال جانبازی می‌پرسیم که گرفتاری‌اش همین دم و بازدم است. عرصه تنگ می‌شود وقتی داروها گران می‌شود و ماهی 1 میلیون تومان بیشتر حقوق نمی‌رسد که باید با آن هم خرج زندگی و زن و بچه را داد و هم دارو و درمان را؛ و در این شرایط بنیاد جانبازان، این جانبازان را رها می‌کند تا برای تهیه دارو به سمت بازار آزاد بروند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.