نشان جایزه «آذریزدی» رونمایی شد

مراسم رونمایی از نشان و پوستر جایزه ادبی مهدی آذریزدی با حضور جمعی از اهل فرهنگ و هم‌زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شد.

نامه حجت‌الاسلام ماندگاری به ضرغامی

پخش مسابقاتی که در آنها جوایز چند میلیونی و غیر معمول به شرکت کنندگان داده میشود مخالف نظر صریح مقام معظم رهبری در دیدار یازدهم آذر ماه 1383 با مدیران رسانه ملی می‌باشد که در آن جلسه که حضرتعالی نیز حضور داشتید معظم له از برگزاری این مسابقات و اختصاص جوایز کلان با هر دلیل و توجیهی نظیر ترویج علم اظهار نارضایتی کرده اند .

حاتمی‌کیا: اگر گوش نکنند باز هم سر و صدا راه می‌اندازم + فیلم

قرار نیست که اسکار برای من تعیین تکلیف کند. من حرف خودم را می‌خواهم بزنم. اگر حرف حقی می‌خواهم بزنم باید بزنم حتی اگر بقیه هم ناراحت باشند.

فراخوان جایزه علمی شهید علیمحمدی

پژوهشگاه دانش‌های بنیادی وزارت علوم چهارمین جایزه علمی شهید علیمحمدی را به رساله‌های برتر دکتری در رشته فیزیک که در فاصله سال‌های 90 تا 92 دفاع شده‌اند، اعطا می‌کند.

اعطای جایزه «شهید علیمحمدی» به رساله‌های برتر

چهارمین دوره اعطای جایزه شهید علیمحمدی به رساله های برتر دکتری فیزیک در ایران از سوی پژوهشگاه دانش های بنیادی با همکاری انجمن فیزیک ایران برگزار می شود.

اعطای جایزه جهانی علوم انسانیِ اسلامی

این جایزه در مراسم اختتامیه دومین کنگره بین‌المللی علوم انسانیِ اسلامی به برترین نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی در قلمرو علوم انسانیِ اسلامی اعطا خواهد شد.

اسامی برگزیدگان جایزه کتاب فصل

اسامی برگزیدگان و شایستگان تقدیر بیست و پنجمین دوره جایزه کتاب فصل اعلام شد.

بالاخره پیگیری‌های مرحوم فردی نتیجه داد

هفت ماه پس از برگزاری اختتامیه جشنواره داستان انقلاب و پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های مداوم مرحوم امیرحسین فردی، بنیانگذار جشنواره داستان انقلاب با معاونت فرهنگی وزارت ارشاد، سهم ارشاد از مبلغ نقدی این جایزه ادبی سرانجام در هفته گذشته وصول شد و این جایزه، هفتم مهرماه و در نشست نقد کتاب «گرگ‌سالی» اعطا می‌شود.

جوایز نقدی بانک‌ها آب رفت!

برخی بانک‌ها اقدامات جالبی را انجام می دهند و جوایزی 10 هزار تومانی به حساب‌های متمرکز می‌پردازند.

اسنودن برنده جایزه «افشاگر» شد

در این بیانیه که به صورت آنلاین در وب سایت مرکز آلمانی «شفافیت بین‌المللی» منتشر شد، آمده است: برنده امسال «جایزه افشاگر»، ادوارد اسنودن، مقاطعه‌کار سابق و افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.