کشته‌شدن 42 سرکرده تکفیری النصره

در جریان عملیات دقیق و موفق نیروی هوایی ارتش سوریه در جنوب این کشور دست‌کم 42 سرکرده گروه‌های تروریستی تکفیری کشته شدند، در میان کشته‌ها 3 افسر صهیونیست و اردنی هم مشاهده می‌شوند.

200 تروریست در حلب سوریه کشته شدند

در پی درگیری تروریست‌های «الجبهه الشامیه» و «جبهه النصره»‌ با نیروهای سوریه طی دو روز گذشته 200 تروریست کشته شدند.

عملیات موفقیت‌آمیز حزب الله علیه النصره

کمین نیروهای ارتش لبنان در منطقه مرزی «عرسال» به کشته شدن دو تروریست و زخمی شدن پنج عنصر دیگر گروهک «جبهه النصره» منجر شد.

سلطان مراد گروهی که جای النصره را پر کرد

پس از آنکه ترکیه گروه تروریستی «جبهة النصره» را از شمال حلب برای ایجاد مناطق حائل در مرز سوریه عقب‌ راند، مناطق خالی شده از النصره را با گروهک مورد حمایت خود اشغال کرد.

کشته شدن سرکرده چچنی جبهه النصره

عملیات نظامی ارتش سوریه در جنوب این کشور، با کشته شدن ده‌ها تروریست تکفیری همراه بود که در میان آنها، سرکرده چچنی گروه «جبهه النصره» در جنوب سوریه نیز مشاهده می‌شود.

پایان زودهنگام ماه عسل النصره‌-احرار شام

انفجار اختلافات بین دو گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره و احرار شام، ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» را در استان ادلب در آستانه فروپاشی قرار داده است.

کشته‌ شدن سرکرده گروه تکفیری

شب گذشته با حمله انتحاری یکی از عناصر جبهه النصره به کوی جمعیت الزهرا در غرب حلب، درگیری‌های شدید بار دیگر در این منطقه از سر گرفته شد.

تسویه حساب خونین داعش

عملیات انتحاری «داعش» در مسجدی در شمال غرب سوریه موجب کشته شدن 60 تروریست «جبهه النصره» و زخمی شدن ده‌ها عضو دیگر این گروه تروریستی شد.

کشته شدن 34چچنی تک‌تیرانداز در سوریه

34 چچنی که از خطرناک‌‌ترین تک‌ تیراندازان گروه‌های مسلح تروریستی به شمار می‌آمدند، در حمله ارتش سوریه در جبهه عملیاتی جنوب کشته شدند.

اسرائیل با جبهة النصره ارتباط دارد

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در گفت‌وگویی تلویزیونی اذعان کرد که رژیم صهیونیستی با گروهک «النصره» ارتباط دارد.