ظهر روز دهمین بود… که آبش دادند

بهروز آورزمان نیز همچون دیگر از هنرمندان جبهه انقلاب یکی از سروده‌های ادبی خود را در آستانه اختتامیه جشنواره عمار و تقدیر از آهنگران، به این خواننده و مداح انقلابی تقدیم کرد.

فیلم برتر جبهه رسانه‌ای سینمای انقلاب انتخاب شد

«جبهه رسانه‌ای سینمای انقلاب» به مناسبت سالروز صدور منشور هنرمندان امام خمینی(ره) در یک نظر سنجی از 50 منتقد، سینمایی‌نویس و فعال فرهنگی رسانه‌های جبهه انقلاب «آژانس شیشه‌ای» را به عنوان بهترین فیلم پس از انقلاب انتخاب کرد.

«میراث آلبرتا»؛ میراثی برای فرزندان جبهه انقلاب

باید «میراث آلبرتا» را از اتهام اینکه تنها داعیه وطن پرستی و وطن دوستی دارد، منزه دانست. صحبت‌های دانشجوی نخبه المپیادی در اردوی راهیان نور که از دغذغه‌اش برای اثبات کارآمدی «حکومت شیعه» می‌گوید، در قواره حب به یک سرزمین نمی‌گنجد.

نبود استراتژی فراگیر فرهنگی، آفت فعالیت های فرهنگی

حکایت فعالین فرهنگی ما حکایت کسی است که می داند و می بیند که دشمن از کجا و با چه سلاحی حمله می کند و تنها فریاد می زند:«آی…دشمن از فلان جا دارد می آید!» اما برای متوقف کردن آن و پاسخ متقابل به آن راه حلی پیشنهاد نمی کند.

«جامعه، فرهنگ و سیاست» دکتر ابراهیم فیاض منتشر شد

مقالات، سخنرانی‌ها و گفت‌وگوهای ابراهیم فیاض با عنوان «جامعه، فرهنگ و سیاست» از سوی انتشارات سپیده باوران به چاپ رسید.

از شاعر انقلابی «سیدرضا موید» در مشهد تجلیل شد

چهارمین نشست سنگربان (نکوداشت سنگربانان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مشهد) با موضوع نکوداشت شاعر پیشکسوت و انقلابی «حاج سیدرضا موید خراسانی» و رونمایی از کتاب «چکامه عشق» عصر روز یکشنبه ۱۹ تیر ماه با حضور گسترده مردم در حسینیه حضرت ولی عصر (عج) مشهد برگزار شد.

تحلیلی بر رکود وبلاگستان در سال 89 در شماره جدید «راه»

شماره ۵۲ مجله فرهنگی-تحلیلی راه منتشر شد. «اقتصاد مقاومتی؛ الزامات تحقق حرکت عظیم اقتصادی» عنوان گزیده ای از سخنان رهبر انقلاب در نوروز امسال است که به عنوان سرمقاله این شماره مجله راه می خوانیم. دو گزارش خبری با عنوان «اخراجی های 3 و گروه های فشار سینما» و «انتظار از باب انفعال» درباره مستند جنجالی ظهور نزدیک است، در آخرین شماره مجله راه به چشم می خورد.

وحید جلیلی: کفن‌ پوشيدن و تحصن ديگر جواب نمی‌دهد

ابزار ما در مبارزه با تهاجم فرهنگي چيست؟ کفن‌پوشيدن، تحصن و بدوبیراه!! ديگر جواب نمي‌دهد و بي‌برو و برگرد شکست مي‌خوريم؛ چرا که سنت الهي اين است که شکست بخوريم. اين کارها دوپينگ است و نبايد به دوپينگ عادت کنيم ما بايد منشور باشيم و اگر نوري به ما مي‌رسد آن را به گونه‌اي منتقل کنيم که در جامعه گسترش پيدا کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.