«نگاه جبهه‌ای»، گمشده فرهنگ انقلاب

باید قبول کرد که کار جبهه‌ای کردن را باید از چهره‌های جریان روشنفکری آموخت و دید که چگونه خودشان به خودشان ضریب رسانه‌ای می‌دهند و جریانشان را به فضای هنری کشور تحمیل می‌کنند تا همه بیاندیشند که هنر ایران اسلامی آن چیزیست که آن‌ها نمایش می‌دهند

فتنه تمام شدنی نیست

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه در فتنه 88 خواصی را دیدیم که در انقلاب ایستاده بودند اما ولایت را نقد می‌کردند، گفت: در فتنه 88 برخی خواص مدعی خط امام بودند اما اصل ولایت فقیه را نمی‌پذیرفتند.

بحث‎ولایت هم باعث اختلاف شود؛جایز نیست

امام جمعه موقت اصفهان گفت: وحدت از ضروریات دین ما بوده اما تبیین اجزای آن بسیار دقیق و حساس است و برای مقابله با دشمن باید روی اشتراکات تکیه کرده تا با اعتقادی عملی به هم نزدیک شویم.

در مذمت ماجرای ادامه‌دار توهم‌های رسانه‌ای

این روزها حجم‌ بالایی از اخبار زرد و دست چندم در رسانه‌های بی جهت منتسب شده به انقلاب به چشم می‌خورد. حالا این دایره توهم پردازی به یک نمایش رسیده که گویا نگارنده آن مطلب، حتی نمایش‌ را هم ندیده‌ بود.

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

تکلیف مخاطبان «رادیو کتاب» چه می‌شود؟

رویه فرهنگی دوره جدید مدیریتی رسانه ملی چیست؟ این رویه که با تعطیلی شبکه کتاب آغاز شده می‌تواند نگران کننده باشد.

عملیات در جبهه فرهنگی

نظام اولویت‌ها در جبهه فرهنگی با سه کلیدواژه تعریف می‌شود: ضرورت‌ها، اولویت‌ها و فوریت‌ها.

برای مقابله فرهنگی با دشمن باید «جبهه» تشکیل دهیم

آنی که من در مجموع احساس کردم در این سال های متمادی، این است که این کارهای فرهنگی، در واقع ناهنجاری های فرهنگی که در گفتار، در آثار فرهنگی و در رفتار مشاهده می شود، نه اینکه بخواهیم بگوییم که همه اش را دشمنان ترتیب می دهند و تزریق می کنند، این را نمی شود گفت؛ لکن پشت این نا هنجاری ها یک برنامه وجود دارد. انسان این را احساس می کند.

«مبانی زیبایی‌شناسی اسلامی» نوشته شد

یک نویسنده و روزنامه‌نگار از اتمام نگارش کتاب «مبانی زیبایی شناسی اسلامی» خبر داد.

فرمانده سپاه: دولت از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه متاسفانه دولت تاکنون از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده است، گفت: امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه‌ها استفاده کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.