۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب

چند روز قبل ۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب در کسوت معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به پایان رسید اما، وحید جلیلی هنوز تمام نشده است…

نامه ایوبی و دم خروسی که بیرون زده است

جبهه فرهنگی انقلاب بیش از آنکه سودای سیمرغ داشته باشد سودای فجر در سر می پروراند

دفاع از جبهه فرهنگی انقلاب برای ما اصل است

مدیر رادیو کتاب گفت: رادیو کتاب آنچه برای خود اصل می‌داند دفاع از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است و در نظر داریم کتاب را از جریان روشنفکری خارج کرده و در بستر عمومی وارد کنیم. باید از محدود کردن کتاب به یک قشر پرهیز کنیم.

تدوین تاریخ شفاهی نهضت سوادآموزی آذربایجان‌شرقی کلید می‌خورد

نهضت سوادآموزی، این مولود انقلاب اسلامی و اندیشه‌ی مدیریتی حضرت امام خمینی(ره)، با هدف برقراری عدالت آموزشی در جامعه‌ی ایرانی پس از انقلاب، برپا شد.

انتقاد وحید جلیلی از انفعال دانشجویان

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب با انتقاد از انفعال دانشجویان در جریان ها و رویدادهای مهم منطقه و دنیا گفت: چرا دانشجویان نسبت به جنایات اخیر رژیم صیهونیستی در غزه منفعل عمل می‌کنند؟ امروز برای آنچه می‌دانیم و به آن اعتقاد داریم چه کرده‌ایم؟

رویش حماسی ترانه انقلاب با راه‌های نپیموده بسیار

زمانی جوان نسل سومی است. تیپ و سر و وضع او صوری نیست. او خودش است و فیلم بازی نمی‌کند. حزب‌اللهی گری و همراهی با انقلاب اسلامی بیش از صورت و ظاهر فردی و قالب در موضوع، محتوا، مخاطب و نوع اجرای او خود را نشان می‌دهد. قالب کار او نیز سنتی نیست، اما استفاده از موسیقی پاپ موجب تن دادن به اقتضائات خاص آن نیز نشده است.

جبهه فرهنگی انقلاب سال ۸۸ حرف اول را می‌زد

معاون مرکز اسناد انقلاب گفت: انتخابات سال ۸۸ جزء معدود دفعاتی بود که جبهه فرهنگی انقلاب در حوزه فرهنگی حرف اول را می‌زد و قبل از اینکه آقایان مواضع خود را مکتوب کنند ما دو عنوان کتاب منتشر کردیم.

لیست اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری

اسامی ۲۲ عضو اصلی و علی‌البدل شورای مرکزی جبهه پایداری منتشر شد.

گزارش تصویری:‌ مراسم ختم مادر نادر طالب زاده

مراسم ختم مادر نادر طالب‌زاده در مسجد الرسول (ص) میدان شهید طهرانی مقدم – سعادت سابق- امروز، ۱۱ مهر، با حضور شخصیت های جبهه فرهنگی انقلاب برگزار شد.

فروشگاه جدید «جبهه کتاب» فسا افتتاح شد

سیار درباره خاطرات خود در زاهدشهر گفت: سالهای دهه هفتاد با دوستان در مسجدهای زاهدشهر حلقه ادبی کوچکی داشتیم و خیلی جدی و پیگیر کار ادبیات و شعر را دنبال…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.