پروژه تضعیف شورای نگهبان نخ‌نما شده است

عضو جمعیت ایثارگران تاکید کرد: پخش پیام تصویری خاتمی در کنگره اتحاد ملت و حضور یک سوم اعضای جبهه مشارکت در شورای مرکزی نشان می‌دهد، این حزب ارتباط خود را با جریان فتنه قطع نکرده است.

تکرار رفتار منافقانه 22 بهمن در روز قدس

گزارش‌ها و تصاویر منتشره از راهپیمایی روز قدس حاکی است که سران فتنه‌گر مجمع روحانیون همانند اقدام فریبکارانه مشابه در 22 بهمن سال گذشته، در راهپیمایی شرکت نکردند هر چند که در صورت حضور با خشم انقلابی مردم روزه‌دار مواجه ‌شدند. محاکمه و مجازات فتنه‌گران از جمله شعارهای دیروز راهپیمایان بود.

جریانی در توهم داشتن پایگاه اجتماعی بالا

با گذشت یک سال از انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی، اعضای یک حزب منحله با مصادره انتخابات، در جراید و مطبوعات متوهم تحت لوای خود از محبوبیت و مقبولیت در بدنه و گرانیگاه اجتماع سخن می‌گویند و نیروهای انقلاب را متهم به افراطی‌گری می‌کنند و تعجب برانگیز آنکه از دوستان و همقطاران فراری و التجاء یافته به دامن بیگانگان خود برای بازگشت به میهن دعوت به عمل می‌آورند.

سو استفاده حزب منحله از شب يلدا

اهالي فتنه 88 كه خيال خروج از انزواي 4 ساله خود را دارند، هر از چند گاهي با تكاپويي سعي مي كنند كه خودي نشان دهند و جسد متعفن و پوسيده فتنه را تكاني بدهند، شايد كسي متوهم شود كه جسد زنده است!

انحلال حزب مشارکت غیرقابل تشکیک است

حزب مشارکت پس از فتنه 88 از سوی وزارت کشور منحل معرفی شد و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد اما اخیراً یکی از اعضای این تشکل مدعی شد جبهه مشارکت قانوناً منحل نشده است.

طبل پاره زیر پای منافقین فراری

«شورای جعلی هماهنگی راه سبز امید» و «جبهه منحله مشارکت» جریاناتی هستند که طی ماه‌های گذشته بر طبل «انتخابات آزاد» کوبیدند.

برنامه جنبش سبز برای پیروزی در انتخابات ۹۲

اوج کار ما در 25 بهمن خواهد بود که تا آن مقطع، این دو نفر را به قطع و یقین از حصر خارج می‌کنیم و با فضایی که در داخل و خارج ایجاد می‌شود و حمایتی که خارجی‌ها قولش را داده‌اند، وارد مقطع انتخابات می‌شویم و حکومت را مجبور می‌کنیم کاندیداتوری خاتمی یا برادرش را بپذیرد و بالاخره انتخابات را می‌بریم!».

مشارکت و مجاهدین از لیست احزاب کشور حذف شدند

در جدید‌ترین لیست احزاب و گروه‌های مجوز دار کشور نامی از احزاب جبهه مشارکت انقلاب اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به چشم نمی‌خورد.

فعالیت احزاب مشارکت و مجاهدین غیرقانونی است

رئیس ستاد انتخابات کشور از انتشار اسامی احزاب قانونی خبر داد و گفت: فعالیت احزاب منحل شده، غیرقانونی است و این احزاب از نظر وزارت کشور رسمیت ندارند.

سلیمی‌نمین: گروه انحرافی با احزاب كارگزاران و مشاركت هيچ تفاوتی ندارد

در دولت دهم رويكرد به قدرت را شاهديم البته اين دولت حزب و دار و دسته‌اي نداشت اما امروز يك دار و دسته درون قدرت شكل گرفته است و بنابراين اين جريان با احزاب كارگزاران و مشاركت هيچ تفاوتي ندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.