برای آزادی مرضیه هاشمی باید جبهه‌ی رسانه‌ای را باز کنیم

تجربه‌ی ایالات متحده در پرونده‌هایی مانند دکتر عافیه صدیقی، اثبات کرده است که نگاه نخست، چیزی فراتر از یک ساده انگاری نیست. اگر پیگیری‌های حقوقی خانواده عافیه صدیقی در خلال این سال‌ها توانسته بود ذره‌ای عاقبت این زن محصور در زندان‌های آمریکا را تغییر دهد، می‌توانند امید داشته باشند که شرایط خانم هاشمی هم تغییر خواهد کرد اما خب همه می‌دانند که عافیه صدیقی کماکان در حال گذران دوره‌ی ۸۶ ساله‌ی زندانی‌اش در تگزاس آمریکاست.

امیرعلی اکبری: جدال با واخئف چچنی جنگ جبهه مقاومت با تکفیر در قفس است

مبارز مشهور ایرانی گفت: واخئف چچنی در چند مرحله به ایرانیان توهین کرده و من قصد دارم تا جواب این اراجیف را در رینگ مبارزه به او بدهم، این جنگ جبهه مقاومت با تکفیر است اما این بار در قفس!

پرسش از فقدان جامعه‌­شناسی جبهه مقاومت

این یادداشت فارغ از بروز واکنش های رسانه ها یا سلبریتی ها، بر چرایی عدم واکنش ها در سطح علوم اجتماعی متمرکز است. مسئله این جاست که چرا کنش متمایز و حدوداً هفت ساله ی صدها شهید حججی آن چنان که باید، به ویژه از جانب اهالی علوم اجتماعی روایت نمی شود؟

کمک‌های آمریکا به داعش همچنان ادامه دارد

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ادعای دروغین مقامات کاخ سفید مبنی بر مبارزه علیه داعش گفت: کمک‌های آمریکا به داعش همچنان ادامه دارد.

آیا حماس اشتباهات خود را تصحیح می‌کند؟

با از دست دادن متحدش در مصر (که وقتی هم بر سر قدرت بود چندان کمکی هم به آن‌ها نمی‌کرد)، و تنها گذاشته شدنش از طرف قطر، و تحت فشار قرار گرفتن از طرف جانیان آدم‌کش نتانیاهو و السیسی، حماس اکنون گزینه‌های زیادی در پیش روی خود ندارد. شرایط آن‌ها را مجبور کرده است تا حرکاتی برای بهبود رابطه با سوریه و ایران انجام دهند؛ روابطی که از همان ابتدا هم نباید آسیب می‌دیدند.

روگردانی خالدمشعل از محور مقاومت با چه هدفی؟

شاید بسیاری شک کنند که خالد مشعلی که امروز می بینند آیا همان مشعلی است که فروزاننده جبهه مقاومت بود؟ آیا او همان مشعلی است که اسرائیل تشنه خون او بود و چندین بار او را ترور نافرجام کرد؟ چه شد که رزمنده میدان جهاد به سیاست پیشه لابی های پشت پرده تبدیل شد؟

بررسی نظام قدرت در هندسه ژئوپلیتیك جدید

در هندسهٔ ژئوپلیتیکی جدید، هژمونیک‌گرایی آمریکا با نشانه‌هایی از واکنش متقابل فراگیر روبه‌رو گردیده است. آمریکا برای کنترل نیروهایی که مخالف نظام سلطه هستند، تلاش دارد تا گروه‌های مختلف مقاومت را از یکدیگر تفکیک نماید و اختلافات درونی آنان را به تضاد تبدیل کند، هویت اسلامی که دارای انگیزهٔ مقاومت فراگیرتری می‌باشد را تضعیف سازد.

انیمیشن دیدنی «فرجام شرارت»

انیمیشن «فرجام شرارت» روایتی ساده و دیدنی است از پیوند حاکمان مرتجع عرب با اسرائیل و جنگ ۳۳ روزه و جنگ ۲۲ روزه تا آشوب‌های سوریه؛ نمایی از آن‌چه می‌توان تقابل جبهه مقاومت با اسرائیل و جبهه سازش دانست.

طائب: امروز خط مقاومت در سوریه است

حجت‌الاسلام طائب گفت: امروز سوریه به نیابت از مجموعه منتقدین در خط مبارزه با رژیم صهیونیستی مقاومت می‌کند و همه ما وظیفه داریم از این کشور حمایت کرده و نگذاریم خط مقاومت شکسته شود.

ترکیه؛ نوک پیکان توطئه علیه مقاومت

یک روزنامه نگار سوری با تاکید بر اینکه آتش تروریسم دامن کسانی که آن را در سوریه شعله ور کردند، خواهد گرفت، ترکیه را متهم به ایستادن در نوک پیکان طرح غربی برای ضربه زدن به مقاومت در منطقه متهم کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.