پشت پرده گرایش به جراحی‌های نامتعارف

این روزها گویا دیگر برای زیباتر جلوه یافتن، کار از جراحی بینی و گونه و ایجاد چندین سوراخ در گوش و ابرو گذشته و متاسفانه صحبت از انجام اعمالی به گوش می‌رسد که حتی شنیدن آن بیشتر به شوخی می‌ماند.

گوش شیطونی مدِ جدید پولدارها+عکس

خیابان‌های تجریش، جردن، فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، شهرک غرب و گاندی را که بالا و پایین کنی می‌توانی از میان هر ۱۰ نفر جوان دختر و پسر حداقل ۵ نفر را بیابی که یا چسبی بر دماغشان دارند و یا دماغشان را سربالا کرده‌اند تا زیبا‌تر شوند اما جراحی گوش برای زیبایی امر نسبتاً تازه‌ای محسوب می‌شود.

شی‌ءواره‌شدن بدن زنان در کلینیک‌های زیبایی

کلاً بچه‌دارشدن نه تنها هیکل و وزن متناسبم را که به سختی بعد از عمل ساکشن حفظش کرده بودم، به هم ریخت؛ بلکه چون ناخواسته و یک دفعه بود، برای بینی‌ام هم مشکل ایجاد کرد.

زیبایی چگونه باعث تأخیر در ازدواج می‌شود؟

در جامعه ای که اهمیت به مقوله ی زیبایی تا جایی پیشرفت کرده که همسالان این دختر عفیف با مدل های اروپایی و آمریکایی مو نمی زنند، غیر از این نیز نباید برای عمل به آیات و احکام دینش متصور شد. دور باطلی که به ضرر همه ی مان است. چه مذهبی و چه غیر مذهبی، چه جوانان و چه خانواده ها، چه دختران و چه پسران، چه ملت و چه سیاستگذاران! و کسی به ان به منزله یک پرتگاه اجتماعی توجه نمی کند.

صف بوتاکس برای تغییر چهره در سال نو

مشتری که زیاد باشد مارک‌های تقلبی در بازار نیز زیاد می‌شود. هم‌اکنون 2نوع انگلیسی و کره‌جنوبی آن مجوز وزارت بهداشت و تأییدیه انجمن جراحان پلاستیک و انجمن متخصصان پوست و مو را دارد.

چرا مردان ایرانی جراحی زیبایی می‌کنند؟

فرد چون گمان می کند صورت زشتی دارد روی به جراحی زیبایی می آورد. اما گاهی ممکن است این خود کمتر بینی باطنی باشد؛ یعنی فرد کمبودهای درونی دارد و لذا برای جلب توجه جراحی زیبایی می کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.