حق‌الناس سنگین

قوانین سخت گیرانه رانندگی و جرایم سنگین بدون اقناع افراد، موجب نفرت و بروز رفتارهای خشونت‌آمیز می‌شود.افزایش جرایم رانندگی ظاهراً در کوتاه مدت آثار مثبتی دارد ولی عواقب روانی و اجتماعی بسیاری دارد, علی‌الخصوص از دیدگاه احکام حق الناس.

نکاتی خواندنی از بودجه ۹۴

اگر سیگاری هستید در سال آینده شاهد افزایش قیمت سیگار با شیبی نسبتا زیاد خواهید بود چرا که در بودجه دولت از محل افزایش نرخ سیگار در سال آینده، درآمدی ۱۸۰ میلیاردی در نظر گرفته شده است. هم چنین دولت درآمدی ۴۳۶ میلیارد تومانی از مالیات بر فروش سیگار پیشنهاد داده است.

نحوه اعتراض به جرایم رانندگی

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور گفت: رانندگانی که 30 نمره منفی کسب کرده و گواهینامه شان در سیستم پلیس توقیف شود از سوی پلیس همانند رانندگان بدون گواهینامه محسوب می شوند.

باید فکری به حال پراید کرد

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه باید فکری به حال پراید و مشکلات آن کرد گفت: از نظر شرعی آنهایی که در تصادفات مقصر هستند مسئولیت غیرقابل انکاری دارند و کسی که از قوانین و مقررات فرار کند مرتکب تخلف شده است و ارتکاب تخلفات جایز نیست و حرام است.

بخشودگی 2برابری جرایم رانندگی در ماه رمضان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از آغاز مهلت شش ماهه بخشودگی دو برابری جرایم رانندگی از ابتدای ماه مبارک رمضان خبر داد.