كار ياران فتنه به تقدیس معاویه رسيد

سایت «جنبش راه سبز – جرس» که توسط جمعی از اصحاب لندن نشین فتنه هدایت می‌شود و افرادی مانند عطاءالله مهاجرانی و محسن کدیور آن را مدیریت می‌کنند، در یکی از مطالب خود به تقدیر و تقدیس معاویه پسر ابوسفیان پرداخته و از او با لفظ «معاویه رضی الله عنه» یاد کرده است.

«جرس» را چه کسانی اداره می‌کنند؟

دبیر سرویس جانباختگان فتنه ۸۸ و زندانیان امنیتی نیز مژگان مدرس علوم می‌باشد. در وایل راه‌اندازی سایت جرس مسیح علی‌نژاد دبیری این بخش را بر عهده داشت، وی با نوشتن هر گزارش یا یک مصاحبه در سایت ۱۰۰ دلار از گردانندگان دریافت می‌کرد و در انگلیس و آمریکا روزگار می‌گذراند.

حالا كه كسی ما را نمی‌بيند، می‌گوييم به‌دليل مشكل مالی تعطيل كرديم!

عدم تاثیرگذاری و فعالیت مفید سایت‌ها و رسانه‌های متعددی که در دو سال اخیر از سوي ضد انقلاب به بهانه حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 تأسیس شدند، این روزها به مشکل اصلی سران اين جريان‌ها تبدیل شده و این افراد درصدد هستند تا با بهانه‌های مختلف، به دنبال راهی برای خاتمه توأم با مظلوم‎نمايي فعاليت رسانه‌هاي خود باشند.

«آرش هنرور»؛ مجتهدی قلابی و بازی جدید رسانه‌های ضدانقلاب

تأکید رسانه‌های خبری ضدانقلاب بر تحصیل و دستگیری وی در حوزه‌ی علمیه قم در حالی مطرح می‌شود که به اذعان همین‌ سایت‌های خبری مادر آرش در خصوص تحصیلات و فعالیت‌های فرزندش گفته است وی درس‌ها را با نوار و سی دی و کتاب خوانده است و این از اعجاب کار فرزندش بوده است!

کلیپ: خبررسانی یا دروغ سازی؟

این کلیپ اشاره به سخنان آیت الله صادق آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه درباره حوادث پس از انتخابات ایران و حوادث انگلستان دارد که مورد تحریف رسانه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گر قرار گرفت. این رسانه‌ها به دروغ مدعی شدند که آیت الله لاریجانی گفته است «در آشوب‌های ۸۸ ایران یک نفر کشته شد در حوادث انگلستان شش نفر»!

پسر منتظری: سران فتنه چهره‌ ماندگارند؛ جمهوری اسلامی از آنان تقدیر کند!

احمد منتظری، فرزند ارشد مرحوم حسینعلی منتظری، در نامه ای به سایت ضدانقلابی جرس پس از “آرزوی موفقیت هر چه بیشتر” برای مدیران این سایت بر وحدت همگان تاکید کرد و خواستار تقدیر از سران فتنه و یا دست کم آزاد کردن آنان شد.

بررسی یک تناقض؛ «خشونت در خیابان، مظلومیت نمایی در بیان»

با اینحال مخالفین در مطالبات پساخیابانیشان به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی خواسته‌هایی را از یک نظام مشروع و قانونی مطالبه می‌کنند، و نه نظامی که با افتخار برای براندازی آن اقدام کرده‌اند. دو الگوی حرکت آن‌ها در خیابان و در رسانه کاملا متناقض است.

افسانه سرایی ضد انقلاب از قدرت سیدمجتبی خامنه‌ای!

در آخرین دروغ پراکنی ضدانقلاب پس از انتشار خبرهایی مبنی بر حصر سران فتنه، یکی از مشاوران همین سران فتنه – که ماه‌هاست به انگلستان پناهنده شده است – در ادعایی جالب و مضحک مدعی شده است که رهبری معظم انقلاب گفته‌اند که مسئولیت جمع بندی هزینه‌های دستگیری رهبران معترضان به انتخابات، با مجتبی خامنه‌ای فرزند ایشان بوده است!

استحالۀ نرم؛ از انقلابی ۵۷ تا ضدانقلاب ۸۹

امروز اما، بعد از گذشت تقریباً دو سال از آن روزها، وبسایت رسمی ضدانقلابِ خارج نشین، جنبش راه سبز – «جرس»، دردنامه‌ای را منتشر کرده است که «میرحسین عزیز! بیا و تعارف را کنار بگذار. نمی‌شود که یکی به نعل بکوبی و یکی دیگر به میخ. باید تکلیف ما رهروان جنبش را مشخص کنی.»

وقتی ضدانقلاب از یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی هم عاجز می‌شود!

اگرچه شمارش کلیدواژه‌ای خاص آنهم در چند سخنرانی محدود، مبنای مضحکی برای اثبات یا نفی توجه و تآکید سخنران به آن موضوع خاص است اما از آن مضحک‌تر زمانی خواهد بود که کسانی که اساس کار خود را چنین مبنایی قرار می‌دهند، به ابزار آن که یک جستجوی ساده است آشنایی نداشته باشند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.