پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تکفیری‌ها به‌نام اسلام به اسلام ضربه میزنند

مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام گفت: متاسفانه تکفیری‌ها به جان اسلام افتاده‌اند و با اعمال تخریبی خود می‌خواهند علیه مسلمانان قیام کنند و به نام اسلام به اسلام ضربه بزنند.

تخریب کلیسا، مساجد در عراق مقدمه تخریب مسجدالاقصی است

سید حسن نصر الله در پایان با هشدار به اسرائیلی‌ها در خصوص جنگ غزه خطاب به آنان گفت که «شما اکنون در دایره شکست و در تارهای عنکبوت هستید بنابراین شکست را با اصرار بر ماندن در غزه تبدیل به خودکشی نکنید.

شعر: ذوالفقار علی‌و رحم‌به مرحب؟ هیهات!

رگ «بیداریِ ما» شد شریانی که زدند | بشنوی (بر دُهُل «جنگ جهانی» که زدند) | پاسخ شیعه به هر زخم زبانی که زدند || بذر غیرت، سر خاک شهدا می‌کاریم | پاسخ شیعه همین است که «صاحب داریم»

افشای تصاویر و هویت سران داعش + عکس

در ساختار تشکیلاتی «داعش» رسیدگی به امور مالی، سیاسی، نظامی، و برنامه ریزی برای چگونگی انجام حملات تروریستی و انفجارها، به افراد مشخصی واگذار شده است که تا پیش از این هویت آنان نامعلوم بود.

تشکیل خلافت از سوی داعش به چه معناست؟

بر اساس ادعای داعش، بیعت با خلیفه بر هر مسلمانی واجب است و کسی که ازآن سرباز بزند مجرم است و مجازات می‌شود و این همان چیزی است که العدنانی در سخنان خود اعلام کرد و گفت که شما را انسجام در این مورد فرا می‌خوانم و هر کس سرباز زند سرش از بدن جدا خواهد شد. اما مراد از خلافت اسلامی مورد ادعای داعش چیست؟ یکی از شیوخ سلفی در این خصوص اعلام کرد که منظور یکی شدن مرزهای کشورهای اسلامی و نظام اقتصای مشترک با پول واحد است.

حساب داعش از مسلمانان جداست

برادران اهل سنت، نور چشم ما هستند. هموطن ما هستند. عزیزان ما هستند. در همین گنبد کاووس، سال هاست که برادران سنی و شیعه در کنار هم زندگی می کنند. اعتقادات این عزیزان مورد احترام ماست. اعتقادات ما مورد احترام آن هاست. چقدر ما دیدیم که برادران اهل سنت ما در گنبد کاووس، در سیستان، در کردستان در مجالس امام حسین (ع) شرکت می کنند؟ چطور دارد دیگ آش امام حسین (ع) را هم می زند.

حمله‌تروریستی به زائران‌پاکستانی امام‌خمینی

کاروان زائران پاکستانی که به زیارت امام خمینی(ره) آمده بودند، در راه برگشت در استان تفتان مورد حمله گروه های تروریستی ناشناس قرار گرفتند. آمار از کشته و زخمی شدن 37 نفر در این حمله حکایت دارد. وقتی شیعیان پاکستان گاهی بدلیل برگزاری مراسم عاشورا به خاک و خون کشیده می شوند و گاهی بخاطر شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام، سخن آیت الله مصباح معنای بیشتری می یابد.

تغییر تاکتیک تروریست ها در لبنان

منابع امنیتی لبنانی اعلام کردند: عملیات انفجار در الشویفات واطلاعات پس از آن نشان داد که گروه های تروریستی شیوه های حملات خود را در لبنان تغییر داده اند.

چرا باید تكفیری‌ها ظهور كنند؟

علت ظهور تكفیری‌ها در 3 سال اخیر شكست سنگین سیاست‌های آمریكایی و صهیونیستی در منطقه است بویژه شكست آنها در تلاش برای از بین بردن حزب‌الله لبنان و مقاومت اسلامی فلسطین. در نتیجه، آنها پس از این شكست‌ها به این نتیجه رسیدند كه از مزدوران و ابزارهای خود در منطقه بویژه از برخی دولت‌های عربی برای تحریك مسلمانان مبتنی بر یكسری عوامل تاریخی استفاده كنند.

کاریکاتور: تولیدات تکفیری!

مبلغان و مفتیان سلفی و وهابی عامل تکثیر تروریست در منطقه

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.