سردبیر رجانیوز بازداشت شد

همزمان با روز خبرنگار، سردبیر پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز با شکایت روزنامه دولت بازداشت شد.

تخریب جلیلی با ایجاد سایت انتخاباتی

یکی از سایت‌های منتسب به جریان انحرافی از ایجاد سایت تبلیغاتی رئیس جمهور دوازهم برای سعید جلیلی خبر داد.

نقش خاتمی در فتنه، هدایت و رهبری بود

آقای خاتمی در فتنه نقش داشته و نقش او کاملا حساب‌شده بوده است و در فتنه هدایت و رهبری داشته اما بالاخره نظام ملاحظاتی داشت که کاری را که در قبال بقیه انجام داد درباره او اجرا نکرد.

با مکتب ایرانی و دوستی با مردم اسرائیل خواستند ملت ایران را متوقف کنند

جلیلی متذکر شد: امیدوارم به دنبال گام بلند حماسه سیاسی در 24 خرداد، هر برادری که منتخب ملت ایران بود، از فردای آن روز با این نگاه، کلید حماسه اقتصادی را بزند. وی خاطرنشان کرد: مقاومت رمز پیشرفت است اما این مقاومت نه تنها در برابر تهدیدهای خارجی بلکه باید در مقابل تردیدهای داخلی هم باشد.

وحید جلیلی چگونه مشایی را به انجمن حجتیه گره زد؟

وحید جلیلی در سال ۸۳ در ماهنامه سوره، نفوذ جریان فکری حجتیه به شهرداری تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری را مورد انتقاد قرار می‌داد و آن را می‌نواخت. این انتقادات به حدی بود که ماهنامه مهرنامه او را جزو اولین کسانی دانست که جریان مشایی را به انجمن حجتیه گره زد.

طرح «سی دی قرمز» فاش شد

طرح جدید جریان فتنه و باند انحراف موسوم به ” طرح سی دی قرمز ” فاش شد.

بی‌بی‌سی: احمدی‌نژاد هوادارانش را ناامید نکند

اگر احمدی نژاد نتواند متناسب با تصوراتی که ایجاد کرده است رفتار کند، شکست خیلی جدی در مجموعه هواداران دولت ایجاد می کند. بحران نا امیدی بعد از امید برای آنها ایجاد خواهد شد.

لنکرانی حزب‌اللهی است جلیلی سوپر حزب‌اللهی

بزرگوارانی مثل ولایتی، حداد، زاکانی، جلیلی و لنکرانی همه حزب اللهی هستند؛ اما باید توجه داشت که این تعدد کاندیداهای اصولگرا، رای ها را می شکند. الان صحنه انتخابات یک صحنه حساسی است و لذا ضرورت دارد که همه توان در راستای وحدت جمع شود و از آن سو، پاشنه آشیل های حریف که زیاد هم است را بیان و افشا کرد.

کاندیداها درباره جریان انحرافی چه می‌گویند؟

اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان «جریان انحرافی» از آن یاد می‌شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابت ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

برخورد شورای نگهبان با جریان فتنه و انحراف

دبیر شورای نگهبان گفت که این شورا با افراد وابسته به فتنه و انحراف، قانونی برخورد می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.