رجزخوانی «میثم مطیعی» علیه داعش+ صوت

مداحی حماسی «یاداعشُ تَبَّاً» مبارزه با تکفیری‌‍ها را جنگ خیبری دیگر می‌داند که در نتیجه آن، داعشی‌ها که فرزند رژیم اشغالگر قدس هستند نابود خواهند شد. در بخش دیگری از این مداحی، قسم یاد می شود که با مجاهدت فدائیان اهل بیت (علیهم السلام)، حرم‌های مقدس، گلدسته ها و مناسک مذهبی مربوط به آنها از جمله پیاده روی اربعین برای همیشه برقرار خواهد ماند.

کاریکاتور: درگیری‌ القاعده و داعش

این روزها تروریست های طرفدار القاعده و داعش در سوریه به شدت یکدیگر را تکفیر می کنند و ریختن خون یکدیگر را جایز و واجب معرفی می کنند

سعودی‌ها در یمن شکست سنگینی خواهند خورد

کافی است که مواضع رژیم صهیونیستی و خشم عربستان و اسرائیل را ببنیم تا به اهمیت این توافق پی ببریم. این دستاوردی بسیار بزرگ است و تجربه این مذاکرات باید بررسی شود تا درسی عبرتی برای همه ملت ها باشد.‬

داعش بعد از عراق به کدام کشور فکر می‌کند؟

رقابت در گروه‌های تروریستی نیز به این سمت است که هر چقدر یک گروه توانایی اینکه خود را قوی تر نشان دهد، داشته باشد بیشتر می تواند عناصر تکفیری را به سوی خود جلب کند. هر چند که گروه‌های تکفیری در لیبی با هم اختلاف دارند اما یک هدف مشترک نیز دارند و آن جلوگیری از قدرت گرفتن دولت مرکزی است.

عکس: حرم حضرت سکینه پس از تخریب

گروه‌های تکفیری سوریه با انتشار خبری مدعی شدند که حرم حضرت سکینه بنت علی(س) در منطقه داریا در حومه دمشق را به اشغال خود درآوردند.

«تحریف» راهبرد جدید استکبار در مقابل انقلاب اسلامی است

اگر ایستادگی در برابر قدرت‌ها باور ما بود، امروز تجربه عینی برای همه شده است به‌ طوری که همه می‌ بینند این یک شجره طیبه و یک تمدن جدیدی است که امروز در عرصه بین‌المللی ظهور می‌کند و این هنوز از نتایج سحر است. این نوع باور، فقط مقاومت و پیشرفت نمی‌کند بلکه تکثیر می‌شود و به همین دلیل است که داشتن چند سانتریفیوژ هم، برای آنها غیرقابل تحمل است.

بیداری‌اسلامی در مصر متوقف نشده است

هرچند رئیس‌جمهور منتخب مردم را دستگیر و محکوم کردند و به زندان انداختند و فرعون مصر را از جنایت‌هایی که در سی سال گذشته انجام داد تبرئه کردند. اما باید توجه داشت که این وقایع هیچ انحرافی ایجاد نکرد بلکه سبب شد تا ملت مصر بیدارتر و آگاه‌تر در آینده تصمیم بگیرند.

مداحی: اومديم مولا ببينه شيعه مشتاقِ جهاده

اومديم پاي پياده روز و شب، توو دل جاده | اومديم مولا ببينه شيعه مشتاقِ جهاده || تا دم آخر مي مونيم پاي همين مكتب |مرده باشه مگه شيعه، تنها بشه زينب

مسئله ی اصلی جهان اسلام

هدف‌گذاری مسئله ی فلسطین و ایجاد موج مقاومت در برابر صهیونیست کامل‌کننده‌ی اساسی موضوع اساسی جریان اسلام خواهد بود و راهکاری است که می‌تواند موانع، مشکلات و معضلات چند سال اخیر جهان اسلام را مرتفع سازد. لذا اهتمام بزرگان، علما و اندیشمندان جهان اسلام به مسئله ی وحدت و سوق دهی آنان به سمت مبارزه با صهیونیست و استکبار تنها راه بیرون رفت جریان تکفیر از دامن اسلام است که می‌تواند کارایی داشته باشد.

کرانه باختری قطعا مسلح خواهد شد

ایجاد یک نهضت علمی، منطقی و فراگیر برای ریشه کن کردن جریان تکفیری، روشنگری نسبت به نقش سیاستهای استکباری در احیای این جریان و اهتمام جدی و مطالبه عمومی در خصوص قضیه فلسطین به عنوان مسئله اصلی دنیای اسلام از مهمترین و اولویت دار ترین وظایف علمای جهان اسلام در شرایط کنونی است.