خصوصی ‌سازی‌های افسارگسیخته را فوراً متوقف کنید

در شرایطی که کوس رسوایی خصوصی‌سازی‌های افسارگسیخته رانتی به صدا درآمده، اصرار دولت جنابعالی برای ادامه و گسترش این نوع واگذاری‌ها – که اکنون به صنایع تولید کننده کالاهای استراتژیک چون غله و دیگر محصولات مهم کشاورزی و صنعتی بسط یافته و غو‌ل‌های صنعتی همچون کشت و صنعت مغان را هم در بر گرفته است – و یا وعده‌تان به ملت در مورد واگذاری سریع شرکت‌های عظیم زیر مجموعه نهاد دولتی شستا به بخش خصوصی، چه توجیهی دارد؟

دانشجویان بسیجی تهران صدای کارگران هفت تپه می‌شوند

نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران فردا با حضور در شوش اهواز پای درد و دل‌های کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه خواهند نشست و به مشکلات و پیشنهادات آنها گوش خواهند داد

دیروز در مجلس چه گذشت؟ چه باید کرد؟

صبح روز گذشته، علی لاریجانی بدون اطلاع قبلی و خارج از دستور جلسه، دو لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی (قانون داخلی) و الحاق به کنوانسیون پالرمو (کنوانسیون خارجی) را روی میز گذاشت و تصویب کرد.
این دو لایحه تا کنون دو بار توسط شورای نگهبان رد شده بود و اکنون بعد از تصویب در مجلس، برای بار سوم به شورای نگهبان خواهد رفت و طبق گفته های لاریجانی، باز هم توسط شورای نگهبان رد خواهد شد (چرا که اصلاحات مدنظر انجام نشده است) و این بار به صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد رفت.

شمشیرها بخوابید دعوا سر لحاف است

از آن روز که انقلابیون خسته و پشیمان استارت ستیز علنی با عدالت را زدند، مانور تجمل کار خودش را کرد. در همین دوران بود که امام خامنه ای مدظله العالی همانند پدرانشان مظلومانه فریاد عدالت سر دادند تا خواب را بر اشرافیت فراری از عدالت آشفته کنند. امام خامنه ای حاکمیت بدون عدالت را نامشروع خواندند و دربیانی فرمودند:”مشروعیت من و شما وابسته به مبارزه با فساد، تبعیض و نیز عدالت خواهى است. این پایه مشروعیت ماست.”

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.