از کدام سوتفاهم سخن می گویید؟

اینها هیچکدام سوتفاهم نبود، بلکه هرکدام بخشی از واقعیت بود. قطعات جورچینی که تصویر کامل آن، یک کودتای هم جانبه با حمایت مستقیم خارجی به قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است. این که مسوولان نظام، آبروداری می کنند وکودتای ۸۸ را فتنه می نامند، نباید باعث طلبکاری طراحان و عاملان و حامیان آن کودتای ننگین باشد كه امروز بدون آزرم بگویند «از طلب مان درسال ۸۸ گذشتیم»!!. اینان باید بدانند اگر نظام می خواست برخی اعمال آنها در سال۸۸ را با معیار عدالت بسنجد و پاسخ دهد، الان جاي ديگري بودند.

توهین سایت‌های جریان فتنه‌ به روحانی

سایت‌های منتسب به جریان فتنه، پس از سخنان حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی در محکومیت اردوکشی بعد از انتخابات 88، وی را مورد اهانت قرار دادند.

«فتنه» را سیاسی می‌بینند، وارد نمی‌شوند

متاسفانه بعضی کسانی که در جبهه حزب‌الهی‌ها بودند، هنوز که هنوز است این تیپ کارها را سیاسی می‌بینند. سیاسی البته از نوع سیاست زدگی. گویا دغدغه حضرت آقا برای این دوستان جا نیفتاده و یا حتی صدا و سیما.

داستان‌ساختگی: من بیمار هستم

او که عن‌قریب داشت به دیار باقی می‌شتافت، در دیار آذربایجان، آن هم برای کمک به زلزله‌زدگان، یافت می‌شود و این بار سایت‌های زنجیره‌ای از رشادت‌های او تحت عنوان امدادگر گزارش می‌دهند! گویا فراموش کرده‌اند که او با آن وضعیت وخامت‌بار نمی‌توانست از جا بلند شود، حال چطور امدادگر شده است؟!

مرگ سبز؛ جنبشی اجتماعی یا خیابانی؟!

جریان سبز تلاش فراوانی نمود تا خود را در قامت یک جنبش اجتماعی معرفی نماید اما شکست های پی درپی این جریان در فراخوان‌های عمومی‌اش وعدم استقبال مردم از برنامه های آن، نشان داد که این جریان حداکثر یک جنبش خیابانی مقطعی بود.

سرگردانی سیاسی- راهبردی و پادویی برای امپریالیسم

نکته متفاوت در این میان ایفای نقش فراریان فتنه نظیر مزروعی و علی اکبر موسوی خویینی‌ها و داودی مهاجر و…. در این خصوص است. این افراد که روزگاری در داخل کشور در سمت‌هایی رسمی حضور داشتند این روز‌ها به مثابه پادوی سرویس‌های امنیتی غرب نقش هماهنگ کننده میان ضد انقلاب را برعهده گرفته‌اند تا سرگردانی و انحطاط سیاسی جریان فتنه اشکار شود.

وقاحت شورندگان بر جمهوريت

اگر سخنان خاتمي با سخنان اخير رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام و بازتاب بيروني اين‌دو اظهار نظر به ويژه در بين ضد انقلاب بررسي شود، نتيجه‌اي جز تقسيم كاري جديد در ميان اين جماعت براي افزايش سطح تنش‌نمايي‌ها و انتقال آن به سطوحي از حاكميت حاصل نخواهد شد.

تناسخ از شعبان بی‌مخ به مهندس موسوی

شما که هوادار قانون بودید چرا به جای طی مسیرقانونی اعتراض، به هوچی‌گری و چوب و چاقو و تخریب اموال عمومی متوسل شدید؟ شما هنوز فرق رای دادن و دستور دادن را نمی‌دانید؟ هواداران شما پای صندوق‌ها رای داده‌اند به شما یا اینکه دستور داده‌اند که شما پیروز شوید؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.