هشدار مجدد به گوگل درباره انحصار‌طلبی

اتحادیه اروپایی امروز برای چندمین بار به گوگل هشدار داد اگر این شرکت رویه‌های تجاری غیررقابتی و انحصارطلبانه خود را متوقف نکند، قطعا جریمه خواهد شد.

یارانه بگیران چگونه جریمه و حذف می‌شوند؟

دولت در مصوبه‌ای 7 ماده‌ای، منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال 93 را تعیین کرد. برهمین اساس، قیمت بنزین، گازوئیل و سی.ان.جی هم در دولت نهایی شد و به نظر می‌رسد تا دو هفته آینده قیمت این حامل‌ها نیز با نرخ جدید عرضه خواهد شد.

فروشندگان متخلف لوازم‌التحریر جریمه می‌شوند

معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران، گفت: فروشندگان متخلف لوازم التحریر در هفته گذشته از مجموع 141 فقره پرونده‌ تشکیل شده، به پرداخت 90 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

افزایش نرخ جریمه‌ها با توجه به تورم

فرمانده ناجا با بیان اینکه نرخ جریمه‌ها باید براساس نرخ تورم بروزرسانی شود تا عامل بازدارندگی خود را حفظ کند، گفت: از این به بعد شهروندان می‌توانند بجای شماره ۱۱۰ با شماره ۱۲۰ برای ارائه گزارشات راهنمایی رانندگی تماس بگیرند.

میزان جریمه به کار‌گیری اتباع خارجی غیرمجاز

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه به کارگیری نیروی ایرانی به جای اتباع خارجی همیشه اولویت داشته است گفت: اگر کارفرمایان از اتباع غیر مجاز استفاده کنند به ازای هر روز ۵۵ هزار تومان جریمه می‌شوند.

اینترنتی از میزان خلافی خودرو مطلع شوید

رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا از مشاهده میزان خلافی از طریق سایت اینترنتی راهور خبر داد.

انگلیس ملزم به پرداخت جریمه بانک ملت شد

تلاش بی‌فایده دولت انگلیس مبنی بر عدم پرداخت جریمه بانک ملت از سوی دادگاه عالی این کشور رد شد.

توتال به اتهام پرداخت رشوه به ایران جریمه شد

شرکت توتال فرانسه به دلیل ادعای پرداخت رشوه به ایرانی ها، جریمه می دهد.