بازهم جشن بزرگ پیروزی!؟

چاره ای نیست ،بازهم باید جشن بگیریم!اما نه برای چهل سالگی انقلاب بلکه برای یک پیروزی دیگر در دولت تدبیر و امید.

شکستن قبح طلاق خطرناک است

شکستن قبح طلاق در کشور، در حالی اتفاق افتاده است که شاهد برگزاری جشن طلاق در شهرها هستیم.

لغو جشن روز آتش نشان برای احترام به کشته‌شدگان حادثه منا

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: از چند روز قبل از روز آتشنشان در تدارک برنامه جشن و شادی برای آتشنشانان و خانواده‌های این عزیزان بودیم که به دلیل عزای عمومی و کشته شدن تعداد زیادی از حجاج در حادثه منا این جشن را لغو کردیم.

عکس: ولیعهد انگلیس در مجلس رقص سعودی

“پرنس چارلز ” درحالیکه لباس سنتی سعودیها را پوشیده و یک شمشیر عربی به دست دارد؛ دوشادوش امیر ریاض، ولید بن طلال و بعضی از اعضای خاندان حاکم در حال رقص شمشیر است. جشن های موسوم به جنادریه در عربستان – که آوازخوانی و رقص بخشی از آن است- در حالی برگزار می شود که سردامداران آل سعود، برگزاری هرگونه جشن در مناسبت های مذهبی مانند میلاد پیامبر اسلام (ص) را تحریم کرده و آن را “بدعت” می نامند.

عکس: جشن زنان حوثی‌ برای ميلاد پيامبر (ص)

در حاشيه اين مراسم، زنان جنبش حوثي شعار «مرگ بر آمريکا» و «مرگ بر اسرائيل» نيز سر مي دادند تا تبري خود از دشمنان را نيز نشان داده باشند.

جشن‌های عروسی مثلا اسلامی!

و اما جشن عروسی غیر اسلامی یا کمتر اسلامی جشنی است که خانواده‌های کمتر مقید برگزار می‌کنند. در آن‌ها هم رقص هست، هم موسیقی. شده که حتی از اول عروسی تا آخر، آقای داماد و برادرهای عروس و برادرهای داماد و دیگر عناصر ذکور، حس «خودبرهمه محرم انگاری»شان بالا بزند و از بخش زنانه بیرون نروند!

برگزاری جشن دهه کرامت در ۲۰۰ نقطه جهان

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، جشن‌های دهه کرامت در ۲۰۰ نقطه از جهان برگزار می‌شود و همزمان در کشورمان نیز ۳۰۰ هزار جشن مردمی را ساماندهی می‌‌کنیم.

جشن اجاره‌ای منافقین با بوی خون و ترور

در گذشته بیشتر پولی که به دست می‌آمد از طریق شبکه‌های منافقین در لس‌آنجلس و واشنگتن جمع‌آوری می‌شد، این پول سپس از طریق پولشویی‌های بین‌المللی و پیچیده و با استفاده از حساب‌هایی در ترکیه، آلمان، فرانسه، بلژیک، نروژ، سوئد، اردن و امارات عربی متحده به چرخه درآمدهای سیاه منافقین وارد می‌شود تا از این راه پول‌های سیاه منافقین با سر و شکلی تازه و موجه برای مصرف و ولخرجی آماده شود.

جشن هشتاد سالگی فیلسوف فرهنگ

16 تیر ماه به مناسبت هشتاد سالگی رضا داوری اردکانی جشنی با عنوان «پرسشگر دردمند روزگار ما» در تالار فرهنگسرای ابن سینا برگزار می شود.

شادی در جشن‌های مذهبی و غیر مذهبی

در مورد جشن‌ها دو بحث وجود دارد؛ یکی در مورد جشن‌های غیر مذهبی مانند عروسی و دیگری در مورد جشن‌های مذهبی، البته این جشن‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.