جشنواره‌ای که فیلم،میزبان و … ندارد!

برگزاری جشنواره بیست و نهم فیلم کودک و نوجوان در کنار چالش های زیرساختی با مشکلاتی چون مکان و شرایط برگزاری و کمبود و فقدان تولید فیلم در این گونه سینمایی روبروست که می تواند اصل وجودی جشنواره را نیز دچار چالش کند.

پنجمین جشنواره شعر انقلاب فراخوان داد

پنجمین جشنواره شعر انقلاب در دو بخش شعر و پژوهش فراخوان داد و شرکت کنندگان تا 30 آبان 94 فرصت دارند آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

«هند جگرخوار» به تهران می‌آید +عکس

مونا واصف بازیگر سوری نقش هند جگرخوار در فیلم سینمایی نسخه عربی «محمد رسول الله» همزمان با برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به ایران می‌آید.

«مشتی اسماعیل» به ژنو می‌رود

مستند ۶۰ دقیقه‌ای مشتی اسماعیل به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری به جشنواره ویزیون دوریل سوئیس معتبرترین جشنواره مستند جهان راه یافت.

دهنمکی: ملزومات سینمای انقلاب در حرف‌های حاتمی‌کیا متبلور بود

کارگردان«معراجی‌ها» گفت: آنچه در سینمای انقلاب لازم است متبلور در حرف های آقای حاتمی کیا بود.نقدهای او به این معنی نیست که به‌دنبال منافع شخصی است یا از روی رنجیدگی این حرف ها را می‌زند. او 6 سال پیش هم همین دغدغه‌ها را داشت.

اختتامیه قاب حماسه 17 اسفند برگزار می‌شود

در فاصله 22 تا 30 بهمن ماه بیش از هزار و 200 عکس از استان های تهران، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، اردبیل، فارس، گیلان، زنجان، اصفهان، مرکزی، کرمانشاه، بوشهر، قزوین، ایلام، آذربایجان شرقی و البرز به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

نظر حاتمی‌کیا، عسگرپور، میرکریمی و شیخ‌طادی درباره جشنواره‌های خارجی

حضور سینمای ایران در جشنواره‌های خارجی اگرچه ممکن است فوایدی داشته باشد اما شکل حضور سینمای ایران در این جشنواره‌ها بسیار مهم است. این مورد از نگاه ۴ کارگردان بررسی شد.

واکنش آمریکایی به جشنواره فیلم عمار

یکی از مشهورترین لابی‌های سیاسی ـ فرهنگی صهیونیسم در ایالات متحده به برگزاری بخش بین‌الملل چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار واکنش نشان داده و آن را جشنواره‌ای ضدیهودی خوانده است!

سه فیلم از ایران در یک جشنواره اروپایی

سه فیلم از سینمای ایران در ششمین دوره جشنواره فیلم منار صوفیه روی پرده می‌روند.

برگزاری ۶ جشنواره ملی در سازمان دانشجویان

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از برگزاری 6 جشنواره و مسابقه ملی فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویی توسط این سازمان خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.