«عصبانی نیستم» فیلمنامه‌اش تغییر کرد

رئیس سازمان سینمایی دولت دهم گفت: جای سؤال است که چطور مدیران جدید مشتاقانه به فیلمی چون «عصبانی نیستم» که فیلمنامه‌اش تغییر کرده، پروانه نمایش می‌دهند و پس از آن نیز حقایق را کتمان می‌کنند!

ایران با تعطیلی افق‌نو دوستان خود را از دست می‌دهد

رئیس یکی از احزاب آلمانی در نامه‌ای به روحانی با انتقاد از تعطیلی «جشنواره افق‌نو» نوشت: حقیقت تلخی که وجود دارد این است که ایران در قبال به دست آوردن تعهد تعداد کمی کشور، دوستی‌هایی را که طی گذشته به دست آورده، به راحتی از دست می‌‌دهد.

دست کشیدن از «افق‌های نو» و «تنهای تنهای تنها» نماندن

سینما راست می‌گوید؛ ما هم از آرمان مبارزه با صهیونیسم و تداعی «افق‌های نو» دست کشیده‌ایم و هم نظرمان این است که برنامه‌ هسته‌ای آن قدرها هم حق مسلمی نیست که به خاطرش در جهان «تنهای تنهای تنها» بمانیم.

تعطیلی افق‌نو دستور وزارت‌خارجه بود

نادر طالب‌زاده با اشاره به نحوه تعطیلی جشنواره افق‌نو گفت: وزارت خارجه اعلام می‌کند که جشنواره افق‌نو تعطیل بشود وزیر ارشاد عملی می‌کند.

آقای رئیس جمهور تعطیلی «افق نو» به چه معناست؟

در افق ترسیم شده توسط سینمای آمریکا و ویترین اسکاری آن در سال‌های آینده آیا ممکن است ایرانی‌ها، لباس‌های تحجر و تروریسم و جنایت‌پیشگی را با ردای دوستی، رفق و وفق و مدارا عوض کنند؟

گاف رسانه غربی درباره کنفرانس افق‌نو+عکس

گزارش‌های رسانه‌های غربی، لغو یک جشنواره فیلم ایرانی به نام «افق نو» را با کنفرانس «جهان بدون صهیونیزم» که در سال ۲۰۰۵ تشکیل شده بود، اشتباه گرفته‌اند.

توضیحات ایوبی درباره تعطیلی «افق نو»

رئیس سازمان سینمایی کشور خبر دبیری سه‌ساله محمد حیدری بر جشنواره فیلم فجر را تنها یک گمانه‌زنی غلط رسانه‌ای دانست و درباره تعطیلی جشنواره سینمایی افق نو توضیح داد.

«افق‌نو» در انتظار تصمیم وزارت‌خارجه و ارشاد

نادر طالب‌زاده دبیر دومین جشنواره بین‌المللی «افق‌ نو» برگزاری جشنواره را منوط به همکاری وزارت خارجه و ارشاد برای هماهنگی شایسته برای میزبانی اندیشمندان دعوت‌شده به جشنواره دانست.

دستاورد فاجعه‌بار وزارت خارجه برای ایران!

در حالی که عموما جشنواره ها به عنوان فعالیت فرهنگی محسوب شده و زیر نظر وزارت ارشاد هستند؛ شنیده ها حاکی از این است که همایش «افق نو» …

اسرائیل‌ستیزی به سبک دولت روحانی

یک همایش ضدصهیونیستی به نام «افق نو» در ایران به دلیل رویکرد جدید دولت در حوزه سیاست خارجی، لغو می‌شود چرا که از نظر دولت در شرایط کنونی، هر گونه تهاجم به اسرائیل، یک پالس منفی به غرب است و می‌تواند موجب تنش در روابط با آن شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.