چهره سوزی به سبک ما حزب اللهی ها

در جبهه فرهنگی مقابل ما یک الف بچه کاری می‌سازد یا در جشنواره بین‌المللی تقدیر می‌شود، همه برای تفدیر و بزرگداشت و چهره‌سازی و… او بسیج می‌شوند.اما…

مختصری درباره وحید جلیلی (تقدیری به بهانه پایان مسئولیت در شهرداری مشهد)

بیش از پانزده سال است که وحید جلیلی را می شناسم و درس های زیادی از ایشان آموختم…ویژگی های برجسته و بی نظیری در ایشان است که ذکر آنها را بهانه تقدیر از زحمات چند ساله اش در معاونت فرهنگی شهرداری مشهد قرار دادم.

عمار، جشنواره‌ای که پایانش شروع آن است

جشنواره عمار، تنها جشنواره‌ای است که پایان آن با شروعش همراه می‌شود و اکران‌های مردمی آن روستاها و شهرهای مختلف کشور را دربرمی‌گیرند.

زائری: عزت جمهوری اسلامی را نشان دهید

شواری مشورتی بررسی ششمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور اساتید و کارشناسان سینمایی، فرهنگی و هنری در دبیرخانه عمار برگزار شد.

نیازی به تشویق روشنفکرها نداریم

مفیدی‌کیا گفت: اکران کنندگان مردمی ضعف مدیریت فرهنگی را جبران می‌کنند و پایه‌گذاران زنجیره بزرگ و جریان‌ساز جشنواره عمار در کشور هستند در حالی که هیچ جشنواره‌ دیگری در کشور این کار را نمی‌کند.

اعلام برنامه‌های جشنواره عمار در راهیان‌نور

دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد برای اولین بار با راه اندازی غرفه‌های ثابت و سیار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در اردوی راهیان نور حضور گسترده داشته باشد.

تقدیر اکران کنندگان جشنواره عمار از سرافراز

جمعی از اکران کنندگان جشنواره عمار طی نامه‌ای ضمن تقدیر از رئیس صدا و سیما به خاطر پوشش مناسب پنجمین دوره این جشنواره، اعتماد به هنرمندان جوان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را نویدبخش تحقق سینمای تراز انقلاب اسلامی توصیف کردند.

فیلم: دیدار دست‌اندرکاران جشنواره عمار با رهبر معظم انقلاب

در آستانه برگزاری پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار٬ دبیرخانه این جشنواره اقدام به پخش مستند کوتاهی درباره دیدار دست‌اندرکاران این جشنواره با مقام معظم رهبری کرد. در این مستند بخش‌هایی از گفتگوها و حواشی این دیدار منتشر شده است.

فیلم کوتاه«عزالدین»به جشنواره عمار رسید

«عزالدین» روایت نوجوانی است با همین نام که داستان زندگی‌اش در فلسطین را تعریف می‌کند. همه تصاویر این فیلم واقعی و برداشتی از فیلم‌‌های مستندسازان مستقل است.

فراخوان جشنواره عمار درباره غزه

بخش بین‌الملل جشنواره مردمی فیلم عمار در پی حوادث این روزها در غزه فراخوان ویژه‌ای را برای فیلمسازان بین‌المللی اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.