ترویج اسلام با هنر و سینما

رهبرمعظم انقلاب: «ما اسلام را در دنیا نرخ شاه عباسی کردیم، حالا باید خجالت بکشیم که بگوئیم سینماى اسلامى میخواهیم؟ ما باید کارگردان و بازیگر مسلمان درست کنیم»

کلیپ/ پشت پرده انصراف های جشنواره فیلم فجر

یکتا ناصر و منوچهر هادی: زندگی هنرمندان به خودشان مربوط است!
از لوس بازی جدید بازیگران سینما تا گفتگو با عوامل نمایش “قحط الرجال” را در برداشت ببینید
http://yon.ir/byEvg

بررسی ۲۲ فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ

همچنین به‌جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره‌های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین‌بار به ایفای نقش می‌پردازند که در این میان سه نفر جزء بازیگران اصلی و مابقی در نقش‌های فرعی مقابل دوربین خواهند رفت. این ٢٢ نفر از میان ۹۰۰ نفر و پس از پشت ‌سر گذاشتن مراحل تست و تمرین بازیگری برای حضور در این فیلم انتخاب شده‌اند.

«زندانی‌ها» تحویل جشنواره فجر نشد

ده_نمکی: وقتی فیلمی جلوتر زمان خودش باشد در چنین فضاهای رقابتی دیده نمی‌شوند

اکران اختصاصی و نقد فیلم «سرو زیر آب» ویژه خبرنگاران و فعالان فضای مجازی

در آستانه‌ی اکران عمومی، نمایش و جلسه نقد و بررسی فیلم « سرو زیر آب » آخرین ساخته محمدعلی باشه آهنگر و به تهیه کنندگی سیدحامد حسینی ویژه خبرنگاران و فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود.

ابوالقاسم طالبی به رئیس جمهور نامه نوشت

کارگردان سینما در این نامه به حسن روحانی نوشت: حذف نام فجر یعنی حذف جهاد با طاغوتهای فرهنگی و هنری آنهم در شرایطی که حاکمان غرب مستکبر تاکید می‌کنند که برجام کمک میکند تا ماهیت جمهوری اسلامی عوض شود.

در «هفت» امشب چه خبر است؟

برنامه سینمایی «هفت» در هفته سوم دی ماه با دکور جدید روی آنتن می‌رود.

اکران فیلم‌های حامی‌فتنه دهن‌کجی به مسئولان نظام است 

وزیر سابق ارشاد درباره فیلم‌های حامی فتنه گفت: اکران چنین فیلم‌هایی که در جشنواره فجر سال گذشته نیز به نمایش درآمدند، نوعی دهن کجی به مسئولان نظام بود.

«رسوایی ۲»به جشنواره فجر امسال نمی‌رسد

مسعود ده‌نمکی، کارگردان مشهور سینمای ایران، ظاهرا دوباره قرار است مسیر جدیدی در سینمای ایران آغاز کند. «رسوایی ۲» قرار است فیلمی با مضمونی عرفانی و داستانی تخیلی باشد. اما این فیلم به جشنواره فجر امسال نمی‌رسد.

«عصبانی نیستم» فیلمنامه‌اش تغییر کرد

رئیس سازمان سینمایی دولت دهم گفت: جای سؤال است که چطور مدیران جدید مشتاقانه به فیلمی چون «عصبانی نیستم» که فیلمنامه‌اش تغییر کرده، پروانه نمایش می‌دهند و پس از آن نیز حقایق را کتمان می‌کنند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.