تیزر جدید مستند «عابدان_کهنز» منتشر شد

عابدان_کهنز؛ روایتی متفاوت از مدافعان حرم؛ از کهنز تا حلب

نگاهی شرقی به جنبش وال استریت

مستند «ضلع شرقی وال استریت» به کارگردانی سیدمهدی کرباسی و محصولی از سفیر فیلم امشب در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اکران می‌شود.

پخش مستند «کوثر» امشب از شبکه افق

مستند «کوثر» به کارگردانی مهدی خوش‌نژاد امشب از ساعت 19.30 به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

نمایش فیلم در مسجد و واکنش بانوان نمازگزار

نجمه قیداری فرزند شهید تورج قیداری است که سعی دارد با نمایش فیلم‌ در مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس و حتی منزلش مردم به ویژه بانوان را با سینمای ارزشی آشنا کند که به گفته خودش این راه را پدرش به او آموخته است.

رقصیدن درخیابان،مهمترین مطالبه معترضین88

به نظر می رسد کارگردانِ فیلم بارها و بارها فیلمهایی همچون بدون دخترم هرگز، سنگسار ثریا میم، آرگو و سیریانا را دیده است و هر گوشه ای از فیلمش را از یکی از این آثار گرته برداری کرده است، به امید آنکه همچون آثار ضدایرانی قبلی، جشنواره های اروپایی و امریکایی به او و فیلمش هم اقبالی نشان دهند.

عمار؛ ایستاده در برابر جمهوری اسلامی تقلبی

حوزه هنری چهار سال است کوچک‌ترین قدمی راجع به یکی از مهمترین مسائل کشور که فتنه باشد برنداشته و مدیران رسمی حوزه هنری بعد از چهار سال رسما از فتنه دفاع می‌کنند و نظام را متهم می‌کنند و بعد من و شما باید این‌جا بنشینیم و امکانات دست این دوستان. و اگر کوچک‌ترین انتقاد و تعرضی کنیم این‌ها یک مشت افراطی تند اهل حذف هستند و هیچ کس را تحمل نمی‌کنند و فلان و فلان.

جشنواره عمار: پدیده، اتفاق یا بدعت!؟

قدرت عمار در فکر و تولید افرادش است نه در بازی رسانه‌ای و تبلیغات و های‌وهوی. داشتن ایده‌های ناب، پرداخت مناسب سوژه‌ها، فراگرفتن تکنیک و بکاربستن آن در حد اعلا، فراهم‌آوردن امکان تماشا برای همه مردم ایران، چیزی‌های‌‌ست که مزیت جشنواره عمار است.

برگزیدگان چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار معرفی شدند

همزمان با برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین اسامی برگزیدگان در 10 بخش اعلام شد. بر اساس این گزارش برگزیدگان در بخش های بین الملل، داستانی، روحانیت و بیداری اسلامی، روایت شهادت، اقتصاد مقاومتی، تاریخ معاصر، نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه 88 و انیمیشن معرفی شدند.

نامزدهای دریافت جایزه جشنواره فیلم عمار معرفی شدند

به گزارش تریبون مستضعفین، دبیرخانه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار اسامی نامزدهای 10 بخش معرفی شدند. بر اساس این گزارش اسامی نامزدها در بخش های بین الملل، داستانی، روحانیت و بیداری اسلامی، روایت شهادت، اقتصاد مقاومتی، تاریخ معاصر، نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه 88  و انیمیشن معرفی شدند. نامزدهای بخش داستانی هیات داوران بخش داستانی […]

حامد زمانی با یک آهنگ جدید به اختتامیه عمار می‌رود

این خواننده ارزشی که ترانه «گزینه های روی میز» او در افتتاحیه جشنواره عمار با استقبال مخاطبان همراه شده بود این بار و در مراسم اختتامیه ترانه دیگری با نام «پایداری» را با موضوع شهدای هسته ای برای اولین بار اجرا خواهد نمود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.