زایو ایده جسورانه مدیریت جمهوری اسلامی بر جهان است .این رمان در آینده و سال ۱۴۲۰ شمسی میگذرد.
پرداخت به آینده و فرجام جهان، موضوعی است که در متون دینی اسلامی و شیعی زیاد به آن پرداخته شده اما در عرصه هنری این غرب به ویژه آمریکا است که در آثار خود لیبرالیسم را به عنوان منجی جهان معرفی می کند.
این رمان وارد محدوده ای شده که پیش از این فقط غرب و هالیوود از آن سخن می گفتند. رمانی آینده نگرانه که از تشکیل “جمهوری اسلامی فلسطین”، “فروپاشی اسرائیل” و قیام توده های مردم آمریکا علیه رژیم سرمایه داری حاکم بر این کشور سخن می گوید.
زایو چهره ی ایران در آینده ای نسبتاً دور را روایت می کند. داستانی که قهرمان اصلی آن یک دانشمند ایرانی است…

آیت الله اراکی: انتخاب نام عمار حاکی از آشنایی با معیارهای اسلامی است / محاکمه روزنامه گاردین به خاطر چاپ پیام حج رهبر انقلاب

وی تصریح کرد:در هیچ دوره ای از دوره های تاریخ اسلام به استثناء ۵۰ و ۶۰ سال اولیه، ما سوژه های ناب برای تبیین مفاهیم ناب اسلامی همچون عصر حاضر در میان ملت ما و جبهه مقاومت نداریم. در برابر هجمه فرهنگی دشمن سوژه های ناب فراوانی داریم اما برای اینکه بتوانیم سوژه‌ها را اولویت بندی کنیم باید نقطه های تهاجم دشمن را تشخیص بدهیم و ببینیم بیشتر به کجای موجودیت ما حمله می کند.

جشنواره عمار «بازمانده» را به فلسطینیان معرفی کرد

اینکه گفته می‌شود به اختلاف نپردازید امری غلط است بلکه باید به اختلافات پرداخت اما رویکرد ما به این مسئله مهم است که به دنبال حل باشیم یا به دنبال گره زدن و سانسور موجب می‌شود زخم‌هایی که شکل گرفته است، عمق پیدا کند.اگر ما مسئله فتنه را مسکوت کنیم وحدتی شکل نمی‌گیرد چرا که از نظر قرآن وحدت باید عمق داشته باشد.

نشست خبری جشنواره عمار برگزار می‌شود

پس از اعلام فراخوان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، اولین نشست خبری این جشنواره، روز جمعه، در جمع اهالی رسانه و با حضور مسئولان برگزاری آن، برگزار می‌شود.

مساجد، پاتوق ثابت اکران فیلم‌های عمار هستند

استان ایلام از مناطق محروم کشور است و مردم، بیشتر از فیلم‌هایی استقبال می‌کنند که حرف‌ها و درد و دل‌های آن‌ها را بیان کند، فیلم‌سازها باید حرف‌های مردم را مطرح کنند وگرنه فیلم‌هایی که تبلیغ زندگی بالاشهری هستند، مورد استقبال قرار نمی‌گیرند.

فراخوان بخش بین‌الملل جشنواره عمار منتشر شد

فراخوان بخش بین‌الملل جشنواره ششم با موضوع ویژه «نفوذ غرب در کشورها» و موضوعات فرهنگی، حقوق بشر آمریکایی، جنگ، اقتصاد، علم و تکنولوژی، اجتماعی و جهانی منتشر شد.

فیلم‌سازی که از فیلم خودش تاثیر نگیرد سراغ شغل دیگری برود

نویسنده کتاب پرفروش «خاک‌های نرم کوشک» گفت: فیلم‌ساز و هنرمند قبل از آن‌که بخواهد به تولید اثری درباره برخی موضوعات مثل نماز، شهید و موضوعات دینی اقدام کند، خودش باید نسبت به چنین موضوعاتی تقید و التزام داشته باشد و اگر فیلم‌سازی از فیلم خودش تاثیر نپذیرد نباید سراغ این کار برود.

فراخوان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار

ششمین فراخوان جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال 88»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» منتشر شد. همچنین، «ایران و آمریکا» و «حادثه هفتم تیر» موضوعات ویژه ششمین دوره جشنواره هستند.

مصلی اردبیل، مرکز گسترش اکران مردمی عمار

موسی‌الرضا محسن‌نژاد، رابط اکران مردمی اردبیل گفت: از یک سال پیش و آغاز پنجمین دوره جشنواره عمار در استان اردبیل، به طور هفتگی، در مصلی این شهر بعد از نماز جمعه، فیلم‌های جشنواره مردمی عمار اکران می‌شوند.

نیازی به تشویق روشن‌فکران نداریم

سینما مثل نماز جمعه، یکی از بخش‌های زندگی ماست که دارد فراموش می‌شود و کاری که اکران کنندگان مردمی عمار می‌کنند حتی برای فیلم‌سازهایی که از این انقلاب نیستند هم مفید است و کمک می‌کند که مردم دوباره با هم فیلم ببینند. این باعث می‌شود کسانی که کنار هم نشستند لذت باهم فیلم دیدن را درک کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.