دلسوزی لکسوس سواران برای مستضعفان

چرا در این شرایط مسئولان با گرفتن جشن تولد در کاخ سعد آباد نمک بر زخم مردم می پاشند؟

عکس: جشن تولد مدافع شهید حرم

عکسی که می بینید، روز گذشته در خانه یکی از اهالی روستای «شقرا» در «لبنان» گرفته شده است. فرزند این خانه، حدود شش ماه قبل، در «سوریه» و در جنگ با تروریستهای وهابی برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید. این شهید که از رزمندگان حزب الله لبنان بود، مهدی منیف عطوی نام دارد. وی در زمان شهادت، تنها 17 سال داشت.

پوتین غافلگیر شد

رئیس‌جمهوری اندونزی در اقدامی غافلگیرانه در نشست اقتصادی آسیا-اقیانوسیه در بالی برای ولادیمیر پوتین به مناسبت تولد 61 سالگی‌اش آهنگ تولدت مبارک خواند.

گزارش جشن تولد یک شاعر خاکی

با تعجب و برای اولین بار بود که از زبان تعداد قابل توجهی از آنها نام‌های «سعید بیابانکی»، «قیصر امین‌پور»، «علیرضا قزوه» و… را شنیدم. یکی‌شان راجع به طنزهای بیابانکی صحبت ‌کرد و به نقد سخنی از وی در رسانه‌ها پرداخت.

احمدی‌نژاد: جلوی این بی عقلی‌ها را بگیرید

حتی اگر یک ریال هم از بیت المال صرف این مراسم شده باید برگردانده شود.

آقای احمدی‌نژاد تولدتان مبارک+پوستر

ششم آبان، سالروز تولد «محمود احمدی‌نژاد» رییس جمهوری اسلامی ایران است. مردی که با تاکید بر شعارهای انقلابی و دفاع از آرمانهای بلند اسلامی به ستیز با دنیای سلطه برخاسته و فریادهای حق طلبانه‌اش، دلهای مردمان بسیاری را در اقصی نقاط جهان به سوی خود کشانده است.

فردا پابلو نرودا « ۱۰۸» ساله می‌شود

فردا (پنج‌شنبه) یکصدوهشتمین سالروز تولد «پابلو نرودا»، شاعر شیلیایی برندهٔ جایزهٔ نوبل ادبیات است.

چوپان دروغگو جشن تولد نگرفت؟

اوایل مهرماه در حالی که جریان سبز در حال تبلیغات برای مهر داغ بود، موج شدیدی را برای جشن تولد موسوی، کروبی و خاتمی به راه انداختند. تولد موسوی 7 مهر، کروبی 14 مهر و خاتمی 21 مهر. اما تولد واقعی‌اش 11 اسفند بود!
اما هیچ کس 11 اسفند برای موسوی جشن تولد نگرفت. جنبش سبز هم پس از 8 ماه آنچنان دچار یاس و افسردگی شده است که اصلا برایش تولد میرحسین مهم نباشد. تکلیف مردم هم در 9 دی و 22 بهمن روشن بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.