فوتبالیست بودن یعنی مصونیت در برابر قانون!؟

ما به حکم عقل و عدالت و انصاف، هیچ قرابتی بین رفتار فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلح-حضرت­عالی- در پاسخ به درخواست عجیب وزیر ورزش و جوانان در صدور مجوز خروج برخی از این افراد، و عدالتی که در شأن گفتمان انقلاب اسلامی است نمی‌بینیم و به وظیفه مطالبه‌گری که از طرف رهبر انقلاب به همه‌ی دانشجویان سپرده شده است عمل کرده و خواستار پاسخ به این سوال هستیم که آیا واقعاً این رفتار مجوزی برای ارتکاب جرایمی از این دست از این پس نخواهد شد؟

هر چه جرم بزرگ‌تر، تخفیف در مجازات بزرگتر

خیلی‌ها مجوز بازی کردن فوتبالیست‌ها در لیگ بر‌تر، بدون آنکه به خدمت عمومی فراخوانده، دادگاهی شده و اضافه خدمت و تنبیهات دیگری از بابت جعل اسناد را متحمل شوند را چیزی در حد جایزه دادن به ایشان می‌دانند.

هشدار پلیس به متقاضیان خرید اقساطی خودرو

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا، به متقاضیان خرید اقساطی خودرو هشدار داد و گفت: مردم ضمن اینکه نباید فریب شرایط سهل و آسان اینگونه شرکت ها را بخورند، لازم است قبل از انعقاد قرارداد، با مراجعه به یکی از شرکت های خودروسازی، قانونی بودن فعالیت شرکت موردنظر را استعلام کنند.

مجازات جعل سایت بانک‌ها چیست؟

ماده‌های 6 و 7 قانون جرایم رایانه‌ای به بحث جعل رایانه‌ای مربوط می‌شود و زیر مجموعه فصل دوم این قانون است که جرائم علیه صحت و تمامیت داده‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی را در دستور کار دارد.

راهکار جلوگیری از جعل چک اعلام شد

دبیر کل بانک مرکزی گفت:به دنبال آن هستیم که دسته چکی در اختیار مردم قرار دهیم که مردم بدون هیچ‌گونه ابزار بتوانند از اصالت چک مطمئن شوند.

مدعیان جعل صدای «مهدی» چه می‌گویند؟

سؤال اساسی از جناب آقای محسن هاشمی یا وکیل مهدی هاشمی این است که آیا این حضرات در‌‌ همان ساعات اولیه انتشار این مکالمه صوتی، این فایل را به متخصصان امر برای تجزیه و تحلیل فنی «فرکانس صوتی» آن سپرده‌اند و نتایج آن را به دست آورده‌اند که این گونه شتابزده، مدعی جعلی بودن آن شده‌اند؟! که البته اگر اینگونه بود در اظهارات خود اشاره‌ای هم به مستندات فنی خود می‌کردند.

نفس مصنوعی به سبزها با انتشار بیانیه های جعلی

محمد رئوف قادری، یکی از اعضای شورای مرکزی اعتماد ملی انتشار این بیانیه را یک “طرح مفتضح” خواند و گفت:«ملت ایران باشکوه تر از 9 دی ماه این بار در روز 22 بهمن در پاسخ به رسانه های بیگانه و حامیان خارج نشین رفراندومی را برای دشمنان به نمایش خواهند گذاشت تا دیگر با چنین طرحهای مفتضحی اجازه اظهار نظر نداشته باشند.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.