پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سانسور قهرمانان ملی در رسانه‌های جمهوری اسلامی!

از امام جمعه‌ای که حتی چای بیت المال را نمی‌خورد تا مهندسی که ایران را از واردات بنزین بی‌نیاز کرد

بی توجهی سینما به نخبه ها

چند درصد دانش‌آموزان ایرانی، شهید مجید شهریاری، نابغه فیزیک دنیا را می‌شناسند؟

جوانگرایی را با بچه بازی اشتباه نگیریم

وحید جلیلی در برنامه ثریا از یک برداشت اشتباه درباره پیام رهبری می گوید.

ابراهیم، محمد، روح‌الله

سه بت شکن آمده است به دنیا؛ ابراهیم، محمد، روح‌الله
او طرفدار ما مستضعفان است
روایت وحید_جلیلی از شعارهای پاییز ۵۷

بصیرت؛ تحلیل و اقدام درست و به موقع

اینکه فرد، گروه و جریانی بدون اینکه از موضع رهبری اطلاعی داشته باشد پیش از ورود رهبری به یک مسئله، براساسِ نظام و شاکله‌ی فکری – معرفتی انقلاب و ولی فقیه نسبت به آن موضوع و مسئله تحلیل و اقدام درستی داشته باشد نامش «بصیرت» است.

کمی به عقب برگردید

چه کسی فکرش را میکرد؟ پایان سالها خون دل خوردن این مسابقه ظریف و اعوانش برای اثبات تئوری “کدخداناپنداری غرب” آن هم در دوئل با جلیلی باشد… کسی فکرش را نمیکرد، مثل همین تیم روزنامه آفتاب‌یزد که نمیدانست با این صفحه بندی خود را سوژه ای در تاریخ برای اثبات جریان مقابل میکند!

وحید جلیلی: خدا صدا و سیما را آزاد کند

مشکل سازمان صداوسیما، نرم‌افزاری است. ۲۵ سال دانشگاه صدا و سیما در اختیار اصولگراها بوده است. آن وقت نتوانسته است دو خبرنگار تربیت کند؟

فرار به جلوی اشتون و موضع قاطع ایران

اول اینکه اشتون با این فرار به جلو ثابت کرده است که ۱+۵ به دنبال مذاکره با ایران نیست، بلکه می‌خواهد ایران را وادار به تسلیم کند، امری که ملت ایران محال بودن آن را ثابت کرده است. دار و دسته اشتون به دنبال مذاکره نبوده و نیستند، تنها می‌خواهند از طریق این مذاکرات به تعلیق فعالیت هسته‌ای ایران دست یابند؛

روایت «مجدی حسین» از دیدار با جلیلی

در پایان نیز دکتر جلیلی اصرار کرد که تا درب ورودی ساختمان و مقابل ماشین مرا مشایعت کند (این به معنای ده‌ها پله پیاده آمدن تا پایین ساختمان بود) هر چند سعی کردم او را منصرف کنم اما بی‌فایده بود و ما گفتگوهای خودمان را تا بدرقه من تا درب ماشین ادامه دادیم. در طول پایین آمدن از پله‌ها احساس کردم کمی راه رفتن دکتر جلیلی غیرعادی به نظر می‌رسد.

اشتون عذرخواهی کرد؛ جلیلی زمان مذاکرات را پذیرفت

پس از عذرخواهی اشتون از سعید جلیلی به دلیل اعلام خودسرانه زمان مذاکرات با 1+5 بدون هماهنگی با ایران که به ایران ابلاغ شده بود، رئیس دفتر دکتر جلیلی با ارسال نامه‎ای به کابینه سیاست خارجی اروپا، موافقت ایران با زمان و مکان مذاکرات را اعلام کرد. در این نامه سید کاظم عبادی رئیس دفتر سعید جلیلی، مبنای مذاکرات با 1+5 را نامه 15 تیر سعید جلیلی دانسته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.