مشت ارتش در دریا محکم‌تر شد

برخی شناورهای لجستیک که تا پیش از این، قدرت تهاجمی نداشته و مآموریت آنها سوخت‌رسانی، نیروبری و گشت‌های دریایی بود، حالا به سامانه‌های جدید راداری و موشکی نیز مجهز شده‌اند.

نقطه ضعف امام از زبان پزشک معالجش

یکی از مسئولین تصمیم می‌گیرد که اینجا را سنگ و گچ‌کاری و آیینه‌کاری و بالاخره به حساب خودش یک حسنیه مرتبی درست کند.
به امام اطلاع دادند که دارند این کار را می‌کنند. امام خیلی ناراحت می‌شود و می‌رود در ایوان حسینیه می‌ایستد و سر کسانی که آنجا داشتند کار می‌کردند، داد می‌زند که شما می‌خواهید برای من کاخ درست کنید٬ می‌خواهید مرا شاه کنید. من آمدم اندیشه‌ها را بسازم، نه اینکه کاخ بسازم.

روایت شاهد عینی از نقش علیخانی در تشنج در سخنرانی هاشمی

هنگام مراسم، عده‌ای با اتوبوس برای حضور در این جلسه آمدند که البته چون کارت دعوت نداشتند، از ورودشان جلوگیری شد اما آقای علیخانی شخصاً تلاش زیادی کرد و نهایتاً با رایزنی توانست آنها را وارد حسینیه کند.

جماران را به مسیر امام (ره) بازگردانید

سایت خبری جماران که در ابتدا با هدف ترویج آثار و افکار امام(ره) راه‌اندازی شد پس از چندی خود را به سیاست جناحی آمیخت و ترویج اندیشه امام را به یکی از حاشیه‌های کار خبری و تحلیلی خود بدل ساخت.

«جماران» سه ساله شد

سه سال از ساخت و به آب‌اندازی ناوشکن جماران گذشت و جماران امروز به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای صنایع دفاعی جمهوری اسلامی شناخته می‌شود.

امام رادیو بی‌بی‌سی را مرتب گوش می‌دادند

یک بار یکی از بچه‌ها رادیو را از بیرون آورد و سریع وارد اتاق شد تا به آقا بدهد. همین که وارد شد و رادیو را روشن کرد، امام تا صدای رادیو را شنید گفتند رادیو عراق است ببرید بیرون. هرگز به رادیو عراق گوش نمی‌کردند چون مدام فحاشی می‌کرد. حرف درست و حسابی برای شنیدن نداشت. اما رادیو بی‌بی سی را همیشه سرساعت و مرتب گوش می‌دادند.

جدایی نجف از جماران

شبه‌حوزهٔ جمهوری نه از پیشینهٔ سنت معرفتی شیعه (جریان نجف) آمده است و نه به آتیهٔ نهضت معرفتی شیعه (جریان جماران) می‌رود؛ پدیده‌یی مدرن است که حسب اقتضائات عباء بر دوش گرفته است و عمامه بر سر می‌نهد؛

پايه‌ريزى فرهنگى جديد بر مبناى اسلام فشار، سختى و شهادت دارد

مسئولان ما بايد بدانند كه انقلاب ما محدود به ايران نيست. انقلاب مردم ايران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمدارى حضرت حجت- ارواحنافداه- است كه خداوند بر همه مسلمانان و جهانيان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد. مسائل اقتصادى و مادى اگر لحظه‏‌اى مسئولين را از وظيفه‏‌اى كه بر عهده دارند منصرف كند، خطرى بزرگ و خيانتى سهمگين را به دنبال دارد.

سید حسن خمینی:باید دولت را یاری کرد

سید حسن خمینی تاکید کرد: مردم از همه انتظار دارند، با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض‌های شخصی و دوری از کینه توزی‌های بچه‌گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند. حجت الاسلام سید حسن خمینی در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر که در حسینیه جماران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهیدبهشتی، شهیدمحمدمنتظری و دیگر شهدای حادثه هفتم تیر، اظهار داشت: شهیدان فرزند زمانه خویش بودند و با شناخت درست زمان، گام در راهی گذاشتند که حقیقت و راستی به ارمغان آورد و به همین خاطر ما امروز باید پاسدار اهداف آنها باشیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.