سانسور قهرمانان ملی در رسانه‌های جمهوری اسلامی!

از امام جمعه‌ای که حتی چای بیت المال را نمی‌خورد تا مهندسی که ایران را از واردات بنزین بی‌نیاز کرد

مهم‌ترین رسانه جمهورى اسلامى سر بزنگاه درست عمل نمى‌کند

وحید جلیلی در نشست «گفتار عصر» با موضوع «عبور از سینمای ایالات متحده تهران شمالی»

خودزنیِ جمهوری اسلامی!

دارند با خصوصی سازی مدارس بزرگ‌ترین فاجعۀ فرهنگی و اجتماعی را در تاریخ کشور رقم می‌زنند. چرا کسی گوشش بدهکار نیست؟ نمایندگان شریفِ مردم در کدام مجلس تشریف دارند؟ چه می‌گویم؛ اتفاقاً دارند از طریق همین مجلس محترم، چنین فاجعه‌ای را رقم می‌زنند؛ کاملاً قانونی. آن‌قدر قانونی و مستحکم، که مو لای درزش نمی‌رود.

نزدیکترین و دورترین آدم ها به جمهوری اسلامی

محمدصادق شهبازی؛ پژوهشگر مسائل انقلاب اسلامی و دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی

عدالتخواه انقلابی و عدالتخواه نماها

در کشور مشکلات و نقایص زیادی وجود دارد و حتما باید برای اصلاح وضع موجود تلاش کرد و حتما یکی از تلاش های مهم هم انتقاد و اعتراض است. لیکن روش اعتراض و اصلاح بین کسانی که خود را ذیل حکومت اسلامی و ولایت ولیِ عادل می دانند و کسانی که متفاوت فکر می کنند فرق می کند.

شمشیر داموکلس در برابر ذوالفقار جمهوری اسلامی

اگر یک طرف بتواند مردم را تهدید بکند که یا به من رأی بده یا می‌گویم کدخدا بخوردت. به من رأی بده یا جنگ خواهد شد. به من رأی بده یا در تحریم خواهی ماند. این آرزوی غرب جهان خوار است که شمشیر داموکلس یا مکانیسم ماشه غرب بالای سر مردم جاسازی شود تا امکان تاثیرگذاری کدخدا بر مناسبات داخلی تشدید و تمدید شود. شاید هشدارهای اخیر و مکرر رهبری در مورد آینده برجام ناظر به همین روزنه هایی است که استکبار از خلال آن برای ورود موثر به مناسبات داخلی کشور طمع کرده است.

امام خمینی به مودودی چه گفت؟

آنهایی که می خواستند منافع مسلمین را ببرند، کوشش کردند که اسلام را از قدرتش خلع کنند. سرمایه دارها و قدرتمندها به وجود آوردند؛ برای اینکه مستضعفین را خواب کنند، ادیان را افیون می‌دانند.

مجلس خبرگان اسلامیت نظام را تضمین می‌کند

رئیس مجلس خبرگان رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان گفت: مجلس خبرگان رهبری «اسلامیت نظام» را تضمین می‌کند.

«تام کاتن» سناتور جمهوری‌خواه تنظیم‌کننده نامه به ایران

تلاش برای آغاز جنگ با ایران/ فقط تغییر حکومت!

«سناتورهای تندروی آمریکایی، مانند نتانیاهو و دیگر جنگ طلبان اسرائیلی فقط به دنبال راه انداختن جنگ بوده و به کمتر از تغییر حکومت ایران رضایت نمی دهند.»

قدرت واقعی خود را به آمریکا نشان می‌دهیم

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در صورت حرکت احمقانه نظامی آمریکا علیه ایران قدرت واقعی جمهوری اسلامی را به آمریکایی‌ها نشان می‌دهیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.