امیرعبداللهیان با وزیر خارجه عربستان دیدار کرد

معاون عربی آفریقای وزیر امور خارجه در حاشیه نشست فوق العاده وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری‌ های اسلامی در جده با وزیرخارجه عربستان دیدار و گفتگو کرد.

آمادگی ایران برای کمک به توقف جنگ در یمن

محمد جواد ظریف در تماس تلفنی با یوسف بن علوی، وزیر مسئول در امور خارجی سلطنت عمان آخرین تحولات منطقه و همکاری‌های دو جانبه را مورد رایزنی و گفت‌وگو قرار داد.

نظر 33 سال پیش هاشمی درباره مذاکره

هاشمی رفسنجانی: برادران فلسطینی بدانید اگر کشیده شدید به مذاکره باخته اید، اگر کشیده شدید به میانجیگری شیوخ و سلاطین و رئیس جمهور های قلابی باخته اید. خودتان ، خون خودتان ، شهادت خودتان می تواند آدم ها را دنبال شما بیاورد .

مگر در فتنه ۸۸ اصل نظام نشانه نبود؟!

حفظ نظام از منظر امام جزو اوجب واجبات است و باید دید آقای هاشمی در فتنه به هشدارهای بعدی خود در این باره عمل کرده‌اند؟

ایران بابرد آمریکا قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی آزاد ایران که تا دیدار فینال همه رقیبانش را با اقتدار مغلوب کرده بود، در دیدار پایانی آمریکا را هم برد و قهرمان جهان شد. همچنین رهبر معظم انقلاب، این قهرمانی را به ملی پوشان تبریک گفتند.

جنگ سرد عربستان با ایران

مهدی جوکار-فارغ از تمامی تحلیل‌هایی که با تکیه بر مؤلفه‌های داخلی تلاش دارند اقدام عربستان را بیشتر با تکیه بر سطح خرد (جابه‌جایی قدرت در این کشور) تحلیل کنند، اما به نظر می رسد الزامات ساختاری منطقه‌ای است که عربستان را واداشت به چنین اقدامی دست بزند .

واکنش تند ایران به اظهارات وزیر دفاع آمریکا

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران گفت: سخنان مجدد وزیر دفاع آمریکا درباره بازدید از مراکز نظامی ایران، بیانگر شعور پایین وی و غرض‌ورزی آمریکایی‌هاست.

انگلستان چگونه مانع توسعه هند شد؟

{انگلستان} یک کشوری مانند (هند) {را که} در مسیر علمیِ معقول و صحیحی حرکت می‌کند، به کمک علم و به کمک سلاح این کشور را تصرف می‌کنند، بی‌دریغ انسان‌ها را می‌کُشند، منابع ثروت او را از بین می‌برند.

عربستان احساس آرامش نخواهد کرد

یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به حمایت معنوی جمهوری اسلامی از ملت‌ها گفت: با هشدار اخیر رهبری به رژیم آل سعود حرکت آنها با شکست مواجه خواهد شد و رژیم آل سعود نمی‌تواند احساس کند که با آرامش می‌‌تواند به اهدافش برسد.

نگاه واقع بینانه به مذاکرات لوزان

حجت الاسلام رضا غلامی
رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا-هیچ پیش شرطی برای پایان تحریم ها قابل قبول نیست و همانطور که رئیس محترم جمهور تاکید کردند، باید با امضا توافقنامه، همه تحریم ها فوراً و برای همیشه پایان بپذیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.