اسرائیل به بمب اتم نیاز دارد

نامزد تندرو جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا در اظهاراتی متناقض توافق هسته‌ای با کشورمان را فاجعه‌ای بزرگ خواند و مدعی شد، رژیم صهیونیستی مجبور است، برای دفاع از خود سلاح هسته‌ای داشته باشد.

کلینتون: وزیر خارجه شدم زیاد فکر نمی‌کردم

در حالی که فعالیتهای انتخاباتی دموکراتها و جمهوریخواهان در آمریکا برای رقابتهای ۲۰۱۶ تشدید شده، گاف‌ها و اشتباهات نامزدهای این دو حزب هم رو به فزونی است.

سرنوشت برجام بعد از اوباما چه می‌شود؟

یک پایگاه اینترنتی آمریکایی در گزارشی مواضع نامزدهای جمهوری‌خواه و دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا درباره برجام را جمع‌آوری کرده است و سرنوشت برجام را از دیدگاه آنها گزارش داده است.

تهدید جمهوری‌خواهان برای ممانعت از «اطاله» بررسی برجام

پایگاه خبری «هیل» گزارش داده است که جمهوری‌خواهان کنگره تهدید کرده‌اند که اگر دموکرات‌ها دست به «اطاله» بررسی توافق هسته‌ای با ایران بزنند، بهای سیاسی آن را خواهند پرداخت.

پاره کردن برجام را باور نکنید!

«د ویک» در گزارشی با اشاره به مواضع نامزدهای جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا درباره پاره کردن توافق هسته‌ای ایران نوشت که این اظهارات برای نشان دادن قاطعیت آنها به عنوان نامزد است و کاری نیست که رئیس‌جمهور آن را انجام دهد.

ایالات آمریکا باید ایران را تحریم کنند

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تصریح کرد که ایالات آمریکا باید تمامی اقدامات لازم برای جلوگیری از تصویب توافق ایران را صورت دهند و تحریم‌هایی را علیه ایران تصویب کنند.

اجماع جمهوریخواهان بر رد توافق هسته‌ای

یک روزنامه آلمانی نوشت که نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در مناظره اخیر نشان دادند که با وجود اختلافات، در زمینه مخالفت با جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای با ایران با هم، هم عقیده هستند.

انتخابات آمریکا و سومین «بوش»

با اعلام رسمی ورود جب بوش به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، بحث ها درباره احتمال رسیدن سومین عضو از خانواده بوش به ریاست جمهوری در ایالات متحده بالا گرفته است. روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی به بررسی میزان اقبال موجود به سومین بوش پرداخته و بخت وی در انتخابات پیش روی را به ارزیابی گذاشته است.

شروط جمهوری‌خواهان برای تایید توافق با ایران

سناتور گراهام با اشاره به اینکه تصریح به بازرسی از مراکز نظامی در توافق نهایی یکی از هشت شرط او برای رای مثبت به لایحه توافق نهایی با ایران در کنگره است، افزود: اگر با یک رای دو حزبی بالا موفق شویم توافق نهایی را در کنگره رد کنیم آن وقت دولت (دولت اوباما) مجبور خواهد شد برای یک توافق بهتر با ایران تلاش کند.

مقابله جمهوریخواهان کنگره با بی‌طرفی اینترنت

اصرار دولت اوباما بر اجرای قانون بی‌طرفی اینترنت، جمهوری خواهان کنگره را به سمت تصویب قانونی سوق داده که با اجرای قوانین مذکور مقابله می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.