سهم اصلاح‌طلبان در جنایات غزه

نقش بازی‌کردن‌های تازه و دروغین جریان موسوم به اصلاحات و فتنه همچنین پدرخوانده‌های این جریان درباره کشتار فلسطین فیلم طنزی را تولید کرده که از سکانس‌های جالب توجه بیشتری هم برخوردار است که به مثابه دیوار حائل مقداری از آن زیر زمین ساخته شده است. در این نوشتار مقداری از سکانس‌های روی زمین و البته زیر زمین مورد یادآوری قرار گرفته است.

انتقاد وحید جلیلی از انفعال دانشجویان

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب با انتقاد از انفعال دانشجویان در جریان ها و رویدادهای مهم منطقه و دنیا گفت: چرا دانشجویان نسبت به جنایات اخیر رژیم صیهونیستی در غزه منفعل عمل می‌کنند؟ امروز برای آنچه می‌دانیم و به آن اعتقاد داریم چه کرده‌ایم؟

عکس: لحظه فرود آمدن بمب در غزه

در پی بمبابران وحشیانه رژیم صهیونستی در نوار غزه، لحظه فرود آمدن بمب بر سر مردم بی دفاع مظلوم غزه.

عکس: خداحافظ رفیق!

انبوهی از تصاویر دلخراش و کودکان قطعه قطعه شده در غزه که حاصل رفتار وحشیانه صهیونیست‌هاست،‌در فضای مجازی منتشر شده است اما رسانه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا اصرار به سانسور کردن اشک‌های کودکان معصوم فلسطینی دارند تا قاتلان آنها را مظلوم این معرکه معرفی کنند.

سکوت در برابر کودک‌کشی صهیونیست‌ها

بعد از تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، سکوت مجامع حقوق بشری در قبال جنایات این رژیم موجب حیرت ناظران سیاسی شد. مجامع حقوق بشری که هر چند روز یکبار به یک بهانه واهی علیه ایران قطعنامه صادر می‌کنند.

حمایت از غزه در دیدار رئال‌مادرید با رم

در اواخر دیدار تیم‌های رئال مادرید و آاس رم، تعدادی از هواداران به درون زمین هجوم بردند.

شمار شهدای غزه به 1300 نفر رسید

شمار شهدای فلسطینی تا امروز به ۱۳۰۰نفر و مجروحان به ۷۲۰۰ تن رسید که اغلب شهدا و مجروحان را غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

تلاش بی بی سی برای تطهیر اوباما

رئیس جمهور آمریکا شب گذشته در تماس با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار برقراری آتش بس در غزه شده و در این میان شبکه های غربی تلاش دارند تا با بزرگ نمایی در مورد این تماس، اوباما را به نوعی طرفدار صلح نشان بدهند.

بیانیه فرزندان شهدا نسبت به جنایات اسرائیل

در این بیانیه آ‌مده است: ما فرزندان شهدا یک لحظه از آرمان‌های الهی وانقلابی پدران شهیدمان که همانا مبارزه با ظلم و استکبار است قدمی عقب نمی‌گذاریم

پیام دهکردی: حال بد زمین را درک کنیم

پیام دهکردی گفت: قربانی شدن هر کودک در هر جای دنیا یک رویداد تلخ و پر از آسیب و رنج روحی است. کشتار کودکان که مظهر عشق ناب هستند، قابل بخشش نیست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.